Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak, apa meg fog olni...

Mit mondjak, apa meg fog olni ezert?

Figyelt kérdés
Az van, h most a nagyszuleimnel nyaralok, de itt nem volt egy ideig internet, ezert 1x-2x felmentem a telefonomrol a netre, de tenyleg alkalmankent csak 2-3 percet, nem tobbet. most kaptam uj telefont, es letoltottem kb 6 alkalmazast ra, es meg le sem toltottek rendesen, mikor jon egy uzenet, h 50 eurot kell majd fizetni, mivel nemetorszagban lakom, es en kulfoldon vagyok most. apa meg fog olni, mikor meg fogja latni a szamlat, sot, minden reszletesen le van irva,idopont, meg minden. mit mondjak neki, h ne legyen olyan duhos?

2012. aug. 10. 16:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"tehat jobb lesz, h mikor legkozelebb hiv"


Ha hiv akkor annak a hivás dijának nagyrészét te fizeted - illetve majd apukád, de a te számládon jelenik meg. Remélhetőleg ő ezt tudja, igy már nem is lehet olyan mérges rád.

2012. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
mikor hiv, akkor majd a vezetekes telefonon hiv, mert van itt a nagyszuleimnel.
2012. aug. 10. 16:48
 13/16 avellana ***** válasza:
"Apa, figyelj... megjött a számla. Tudsz ajánlani valami állást?"
2012. aug. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

De miért vagy ilyen netfüggő? fogadok nem bírnál ki 1 hetet telefon, gép, laptop, tablet stb. stb. nélkül?

A következő mondat csak a te érdekedben szól:

Ez függőség, és a függőség betegség.

2012. aug. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

@intrepid:

:D azigen, én is valami ilyesmit akartam írni, az egyik ismerősömnek ez 800 ezer forintjába került

(ezt ő leírta céges számlára de akkor is baromi sok :DD)

2012. aug. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a net elérést a telefonodon és csak wifivel töltögess
2012. okt. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!