Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak, apa meg fog olni...

Mit mondjak, apa meg fog olni ezert?

Figyelt kérdés
Az van, h most a nagyszuleimnel nyaralok, de itt nem volt egy ideig internet, ezert 1x-2x felmentem a telefonomrol a netre, de tenyleg alkalmankent csak 2-3 percet, nem tobbet. most kaptam uj telefont, es letoltottem kb 6 alkalmazast ra, es meg le sem toltottek rendesen, mikor jon egy uzenet, h 50 eurot kell majd fizetni, mivel nemetorszagban lakom, es en kulfoldon vagyok most. apa meg fog olni, mikor meg fogja latni a szamlat, sot, minden reszletesen le van irva,idopont, meg minden. mit mondjak neki, h ne legyen olyan duhos?

2012. aug. 10. 16:08
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
lehet, h nem jo kategoria, bocsi
2012. aug. 10. 16:09
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem fog megdicsérni, hogy majdnem 15000 Ft-ot ilyenre csesztél el.
2012. aug. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
ja, azt tudom, felek is mit fog mondani, de nem szamitottam ra, h ilyen draga lesz, megigerem majd neki, h az elkovetkezendo par honapban hivni sem fogok senkit, meg uzeneteket kuldeni sem fogok, szerintetek jo otlet lenne, ha hamarabb megmondanam neki, h mennyi lesz majd a szamla? vagy varjam, h lassa o meg?
2012. aug. 10. 16:17
 4/16 intrepid ***** válasza:
100%
Dolgozzál még, a fiamhoz képest nyeretlen kétéves vagy, ő százhúszezer forintos telefonszámlát csinált nekem, hogy kölcsönkéregette a telómat.
2012. aug. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem a te hibád, a szolgáltató hibája, alaphelyzet az lenne hogy a roaming és a net elérést - mivel lényegesen drágább - csak külön kérésre aktíválják. Nem mellesleg ha bárki hivott a hivásfogadás is téged terhel, szóval ha apud vagy anyud hivott akkor ők is ludasak a dologban.

Mond meg egyszerüen nem tudtad, még egy felnőtt sem látja át a szolgáltatók listáit és apró trükkjeit. Ott kinn pedig ne a mobilnetet használd, biztosan van elérhető wifi, az ingyen van, csak wifin nyomulj.

2012. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha előre megmondod neki és megígéred hogy helyrehozod akkor az szerintem rendben van. Bárkivel előfordulhat, hogy behúzzák a csőbe. Máskor majd óvatosabb leszel.
2012. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

azért 50 euró nem a világ vége, főleg nem külföldön, szerintem nem lesz gond!


de ha ennyire balhés a fater, akkor ajánld fel hogy kifizeted azt az 50 eurót és h nagyon sajnálod

2012. aug. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
koszonom a nyugtato valaszokat, eloszor nagyon megijedtem. o.O ok, tehat jobb lesz, h mikor legkozelebb hiv, akkor megmondom neki mi a helyzet, es elore megigerem neki, h nem fordul elo megegyszer. :)
2012. aug. 10. 16:25
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Aztaaa intrepid, és él még a gyereked? :D
2012. aug. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is mond meg Apukádnak minnél előbb.

Mondd azt, h Apu nagyon buta dolgot csináltam,... és kicsit sok lett a számla. Bocsi.

Amúgy én pont ezért nem viszek ki SIM kártyát így a telószolgáltató nem tud átverni. Wifi már a legtöbb nyaralóba kempingbe van, ha nincs net kivárom míg lesz, ha 2 nap is vagy ha fontos mondanivalóm van valakinek akkor írok egy sms-t addig.

2012. aug. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!