Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állnátok ahhoz, ha a...

Hogyan állnátok ahhoz, ha a partnereteknek kb.100 egy éjszakás kalandja lett volna előttetek?

Figyelt kérdés
Nem túl ijesztő ez a szám?
2012. aug. 7. 00:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
61%

Eleinte baromira nem érdekelt, mellesleg biztosra tudtam hogy igaz, mert nem csak ő mondta. Csak olyankor zavar amikor velem nem akar együtt lenni. Olyankor nagyon csalódott vagyok hogy ezek a lányok kellettek neki, én meg éppen akkor nem. Szóval pillanatnyi féltékenységből zavar csak.


Mellesleg az sem mindegy hány éves a pasi.

2012. aug. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Úgy állnék hozzá hogy elzavarnám a nemibeteg-gondozóba hogy vizsgáltassa ki magát minden létező nemibetegségre.
2012. aug. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is volt ilyen. Ő mondjuk 100-150 nőt mondott.

De mivel bő fél évig kitartóan udvarolt nekem, beadtam a derekam. Aztán 2 év rózsaszín felhős együttlét után derült ki, hogy mellettem is tovább növelte az ilyen számot. És ráadásul én voltam az egésznek az oka. Azt hittem belehalok.

Azóta már másokkal is megcsinálta ugyanezt a történetet, elég szomorú.

HIDD EL, AZ ILYEN EMBER NEM TUD MEGVÁLTOZNI, BÁRMIT IS ÍGÉR, BÁRMIT IS TESZ, BÁRMENNYI IDŐ IS MÚLIK EL.

De ha belemész, akkor legalább legyél tisztában azzal, hogyha megtörténik a baj, itt elég sokan figyelmeztettek erre.

Remélem több eszed lesz mint nekem volt akkor és nem dőlsz be egy ilyen vadásznak.

2012. aug. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Septimius ***** válasza:
100%
Néhány alkalom még normális, feltéve, ha mellette nem volt senkije akkor: ki akarta próbálni, kicsit berúgott, jó volt a buli, stb. De ez a szám arról árulkodik, hogy életvitelszerűen csinálja/csinálta, ami valóban ijesztő. Nekem ez a szám azt mondja, hogy nem tiszteli az ellenkező nemet, nem fontos neki a szeretet, az emberi kapcsolatok, állatias ösztönöknek él, nem fél a nemi betegségektől. Sajnálom, de én még a baráti körömben sem látnék szívesen egy ilyen egyént, nemhogy párként :S
2012. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp se lennék vele. Számomra a szex (hiába imádom csinálni) egy nagyon intim dolog, és fontos hogy a partnerem is úgy érezze, szóval hogy egymás megismerése és a kölcsönös tisztelet kialakulása UTÁN teszem meg, nem az első jöttmenttel a diszkóban.
2012. aug. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
70%

Volt egy ilyen barátom fél évig. Előttem kb 150 lánnyal volt, mind egyéjszakás: berúgva, bedrogozva.. Szerencsére amikor velem volt, már nem élt semmilyen káros szenvedéllyel.

Fél év után elhagytam, mert nem tudtam elfogadni, hogy ennyi csajjal volt előttem, és én csak egy vagyok a sk közül...


Ráadásul kórházba kerültem az 5. hónap környékén, kiderült, hogy szifiliszem van.

Na ez tett pontot az i-re..

2012. aug. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A 8-as válaszoló voltam. Természetesen én is elküldeném orvoshoz, hogy kivizsgáltassa magát. Nem értem, mire fel kellett így lepontozni. PP-k.
2012. aug. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
27%

Kedves Hölgyek!


Az meg sem fordult a fejetekben, hogy kissé túloz az úr? Nekem 867 nőm volt, holnap leszek 22 éves. Jó, lebuktam! Nem volt annyi nőm és 22 elmúltam már, 18 évvel. Az én párommal megbeszéltük a volt pasikat/nőket és néha még sztorizgatunk is róluk, meg tisztelettel és viccelettel beszélünk róluk, tisztelet a kivételnek. :)


Persze, a 100 simán belefér, de egy okos nő leveszi a ffi jelleméből, hogy valós-e a szám.


Kellemes szerelme(skedés)t!!!

Anno Ním Andy :)))

2012. aug. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
én az ilyennel össze se jönnék. :/ jó bár lehet nagyon szeret.. de én nem nagyon bíznék benne.
2012. aug. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
én arra gondolnék, hogy vajon miért nem kellett egy nőnek sem egy éjszaka után...
2012. aug. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!