Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gólyatáborban mennyi esély...

Gólyatáborban mennyi esély van "egy éjszakás" kalandra? Egy ilyen helyen mennyire adják magukat könnyen a lányok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit talán kevesebb mint egy átlagos buliban, mert benne van az emberekben hogy még 3-4 évig együtt lesznek, így fontos az első benyomás.
2012. aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok esély, mivel általában mindenki részeg. Azért nem árt óvatosnak lenni, mert rengeteg ribivel találkozhatsz, nehogy összeszedj valamit. Gondolhatod, aki odaadja magát egy átbulizott éjszaka után neked, az mással is lefekszik simán, ilyenkor sokszor mindegy, kivel van, aztán majd másnap jön a magyarázkodás. Arról nem beszélve, hogy utána még évekig kerülgethetitek egymást, ha rosszul sül el.
2012. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

eléggé szánalmas, hogy így akarsz bemutatkozni a leendő szaktársaid előtt. örülök, h már másodéves leszek, és így esély sincs rá, hogy veled legyek egy szakon.

amúgy a kérdésedre válaszolva: nincs sok esélye.

2012. aug. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Hát mi 350-en voltunk a gólyatáborba, ez volt a max. létszám, de senki sem ment át ribancba. Meg nem tudom honnan veszitek, h ha egy nő iszik, akkor egyből belemegy mindenbe. Ez vmi bazinagy tévhit, amit valószínűleg csúnya önbizalomhiányos fiúcskák kitaláltak a maguk nyugtatására. Aki lefekszik csak úgy vkivel kielégíteni a szükségleteit, az józanul is megteszi, aki meg nem teszi meg józanul, az ittasan sem fogja.

Úgyhogy ne is álmodj ilyen h.lyeségről, h majd ott neked összejön vmi:D Meg egyébként te tinizsúrba mentek

2012. aug. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen meglehet... nálunk kiküldték addig a szobából a többieket. :D
2012. aug. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom,honnan vesztek ennyi marhaságot. Én most leszek végzős(ötödéves), és már gólyaként is láttam egyet s mást. Szervezőként meg aztán... Azt kell,hogy mondjam,hogy ha jól csinálod, simán el lehet érni amit akarsz. Nem mondom,hogy szép dolog, de könnyebb ilyenbe keveredni mint gondolnátok sajnos.Minden társaságban,főleg ha 2-300 fős, van jó pár olyan lány is, aki szerintem kifejezetten ezzel a céllal is jön el!


Egy joghallgató

2012. aug. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mérnökin ahol amúgy is kevés a csaj, két típus volt. Volt aki jóarc volt, és volt akit megdugott a fél kar, na nem mind gólyatáborban, hanem koliban stb.
2012. aug. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi viszonylag kis létszámú fősuli vagyunk, így kislétszámú gólyatábor is (100 fő), de még nálunk is akad elvétve mindig legalább 2-3 olyan csaj, akikről köztudott, hogy minden este más ágyában kötöttek ki... Van ilyen. Én gólyaként tudtam tartani magam és aki akarja szintén tudja. Viszont szerintem minden táborban megfordul a könnyen kapható népség is. :)
2012. aug. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Most mész főiskolára, és már ilyeneken jár az eszed? Gratulálok...
2012. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ki mondta,hogy ezen jár az eszem? Ez egy kérdés volt,amire válaszokat vártam,tapasztalatok alapján.
2012. aug. 13. 09:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!