Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elkeseredtem, mit...

Nagyon elkeseredtem, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Párommal 7. éve vagyunk együtt, mindig voltak kissebb nagyobb viták, nézeteltérések, de nem ilyenek mint most.

Akármit mondok nem figyel rám, semmit nemk hisz el, hiába minden már nem tudom mit csináljak, talán külön kéne váljunk?

Sopha nem szerettem ha nem hiszik el, vagy megkérdőjelezik az igazam, persze tévedhet mindenki de amit a párom csinál az nekem már sok.

Mindig arra törekedtem, hogy jó nlegyen a kapcsolatunk de már belefáradtam,olyan mintha várnám, hogy mikor lesz már ennek vége. Nagyon eltávolodtam tőle, csak a megszokás van már.

Ti mit tennátek a helyemben? Érdemes még harcolni ezért vagy inkább ne?


2012. aug. 6. 13:23
 1/3 A kérdező kommentje:

Még annyit az egészhez, hogy megcsalni nem csal(t) meg.

Segítsetek valami tanáccsal légyszives, mert úgy érzem én ebbe beleőrülök, fáj, hogy ilyen velem, és nem értem miért.

2012. aug. 6. 13:32
 2/3 anonim ***** válasza:

ne ragaszkodj a kapcsolathoz csak azért mert régen voltak jó időszakok. látszik, h párod már nem akar tenni a közös jövőért. ilyenkor viszont te meg úgy érzed, hogy ez egy szélmalomharc.

egy kapcsolatot akkor lehet megjavítani, ha mindketten akarják. ha egyedül küzdesz, az kukába dobott idő és energia.

2012. aug. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Majd ha megtapasztalja milyen az amikor nem vagy, talan ö is valtozik.

Azt mondtad mar neki hogy:"Szeretnem ha odafigyelnel ram."? Mondhatsz nehany peldat is, hogy ekkor vagy akkor is mondtam, nem emlekszel?

Am. miert nem hisz neked? Mivel veszitetted el a bizalmat?

Ha meg is hajlando valtozni, akkor talan par ujdonsagos közös program.

Ha nem akkor lepj.

2012. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!