Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamasz lányok veletek fordult...

Kamasz lányok veletek fordult elő olyan hogy a nővéretekkel/húgotokkal tetlegességig fajult volna egy veszekedés?

Figyelt kérdés
Min vesztetek össze és mi történt?
2012. aug. 4. 01:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában, ha veszekszünk, "csak" kiabálunk egymással, kb. 3 éve fordult elő utoljára, hogy összeverekedtünk, mert kölcsönadtam neki pénzt és közölte, hogy nem fogja visszaadni, és hogy hülye vagyok. Ezen összeverekedtem vele. :D

Amúgy imádom a húgomat, de a legkisebb hülyeségen is képesek vagyunk sokszor összeveszni.

15/L (ő most 12/L)

2012. aug. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

amig egy szobaban laktunk a noveremmel, napi szinten verekedtunk. teljesen mas az erdeklodesunk, mas jatekokat szerettunk, en enjszaka sokaig fennmaradtam, o reggel koran felket, raadasul nagyon feltekeny volt ram (megjegyzem ok nelkul), en pedig konnyen beduhodom ha igazsagtanalak agy direkt gonoszak velem..raadasul magasabb es erosebb vagyok, mint o. ugyhogy minden aprosagert verekedtunk, es legtobbszor nem en kezdemenyeztem. ez olyan 13 eves korunkig tartott, aztan edesanyamek meguntak a dolgot es kialakitottak 2 kulon szobat nekunk, kulon kozepiskolaba jarunk, mas edzesekre, igy egyedul itthon es nyaralasokon kell egymast elviselni (de nyaralasokon amugy is megy a csaladi kepmutatas, olyan, mint karacsonykor, mar csak a szivarvanyt szaro ponilo hianyzik a tepjes gyonyorhoz).

szoval alkalmunk sincs a verekedesre, bar amikor rolam szolo hazugsagokkal traktaja a kozos ismeroseinket, azon fel szoktam idegesedni - de a tettlegessegig soha nem jutok el, mindig megvarom, hogy kicsit lenyugodjak, mielott talalkoznom kene vele.

17/L

2012. aug. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg egésznap egyben voltunk. Tehát egy suliba jártunk egy szobába laktunk addig képesek voltunk verekedni. Amióta más szobába kerültünk jóformán ordibálás van csak de az nagyon durván. /pl:. ő felkel 7kor kiülnek anyával a folyosóra és fenn hangon röhög, én aki alszik ez zavarja mondom szépen elkezd nyávogni erre leordítomm meg ilyen apróságok szoktak lenni/
2012. aug. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem volt tettlegesség, talán csak egyszer csaptunk egymásra, de már nem emlékszem. Én mindig behódolok neki, rettegek a megtorlásaitól, de egyik este, amikor halkan netezgettem a konyhába, felkeltette az anyánkat, hogy én nem hagyom aludni. Ja, még a villany is le volt oltva. Ordítozott, meg minden. Agyalágyult liba.
2012. aug. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát,én sokszor veszekszem a húgommal.Általában csak apróságokon.Régebben sokszor összeverekedtünk,most már nem szoktunk.Csak a kiabálásig jutunk el.De hamar kibékülünk.És jó a kapcsolatunk:)

16/L,a húgom 13

2012. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!