Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok vagy a szüleitek...

A párotok vagy a szüleitek fontosabbak?

Figyelt kérdés
Ahol gyerek van,ott nyilván ő az első (bár hallottam már olyat ahol a férj),de akinek alapvetően normális kapcsolata van a családjával is és a párjával is,annak ki a fontosabb?TEhát ha egyikőjük beleesne egy elméleti folyóba,kit húznál ki először? (nem tudhatod,hogy ki tudod-e húzni a másikat is időben)
2012. aug. 2. 14:28
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Családom van,és a múltkorában erről beszélgettünk a barátnőimmel.Annyira megoszlottak a vélemények,nagyon fura volt.Az egyikük még a gyerekénél is hamarabb húzná ki a férjét,mert akkor még lehet másik gyereke,de ha a gyereket húzza ki előbb akkor nem lesz társa egy életen át.
2012. aug. 2. 14:52
 12/23 A kérdező kommentje:
Nyilván a víz csak egy példe,a hangsúly a választáson van.
2012. aug. 2. 14:53
 13/23 A kérdező kommentje:
példa
2012. aug. 2. 14:53
 14/23 anonim ***** válasza:
Én nem tudok úszni, szóval én is velük halnék meg a folyóban
2012. aug. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
70%

A folyós példa szerintem lehetetlenség, sőt ha elindulnék menteni, valószínű én is elsüllyednék. Na szóval erre nem tudok válaszolni.


Viszont általában a fő kérdésedre igen:

Életem párját még nem találtam meg, de ha megtaláltam volna, ő lenne a fontosabb!

Az eddigi jelöltek nem jelentették számomra a családot, nem volt jó velük, tehát egyértelműen a szülőket helyeztem előbbre ha valami döntés volt...


Csakhogy a szüleim számomra nem tudtak olyan igazi békés családi légkört biztosítani gyerekként, ezért elég szörnyen éreztem magam gyerekként. (Veszekedés, válás, másik ócsárolása...) Bár úgy konkrétan rosszat nem akartak nekem, és elláttak, csak a lelkemmel nem törődtek.

Na és épp az, ami miatt a páromat fogom majd fontosabbnak tartani, már ha majd egymásra találtunk. Mert az majd azt jelenti, hogy vele családban fogom magam érezni, amit a szüleim nem adtak meg.

2012. aug. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Anyukámat húznám ki először, mert ő öregebb, tehetetlenebb (amúgy is az), jobban segítségre szorul.

Az elsők mindig a gyerekek, a másodikak az öregek, utána jönnek az egészséges fiatalok.

Nem azért, mert ők nem számítanak, hanem azért, mert ők jobban tudnak segíteni magukon.

2012. aug. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Teljesen egyértelműen az anyukámat/a szüleimet. Soha senki nem lesz számomra olyan fontos, mint ők. Pedig van párom is.
2012. aug. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nincs sem párom, sem szüleim. Egyedül élek, így per pill a macsekom a legfontosabb. Biztos hogy utánaugranék a folyóba.
2012. aug. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Hát a párom tud úszni és a jég hátán is megélne, úgyhogy anyukámat, mert ő egy kb. 40 kg-s törékeny asszony.
2012. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelműen apukám. Nagyon szeretem és mindig mindent megtett értem, természetesen nem fogom sz.arban hagyni. Mivel neki az volt a kötelessége, hogy fölneveljen egyértelmű, hogy nekem meg az, hogy segítsek neki később. Szerintem meg ez a normális. Van párom és szeretem is, de senkiben nem tudok 100%-osan megbízni apukámon kívül. Mindig mindenben támogatott feltétel nélkül.
2012. aug. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!