Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok vagy a szüleitek...

A párotok vagy a szüleitek fontosabbak?

Figyelt kérdés
Ahol gyerek van,ott nyilván ő az első (bár hallottam már olyat ahol a férj),de akinek alapvetően normális kapcsolata van a családjával is és a párjával is,annak ki a fontosabb?TEhát ha egyikőjük beleesne egy elméleti folyóba,kit húznál ki először? (nem tudhatod,hogy ki tudod-e húzni a másikat is időben)
2012. aug. 2. 14:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyukám/apukám és a párom között kellene döntenem, akkor egyértelműen anyukámat/apukámat húznám ki először, mert egyrészt ők idősebbek, nehezebben mozognak már, kevésbé tudnak úszni, ha őket hagyom utoljára, értük már biztosan nem kellene visszamennem. Másrészt tudom, hogy a párom is így akarná. Ő még fiatal, életerős, elvegetálgat amíg vissza nem érek érte, max a határon kipecálják közben. :) De amúgy tényleg. Én sem várnám el, hogy a szüleivel szemben előnyben részesítsen, semmiben!
2012. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, hogy ki a fontosabb, egyformán fontosak. Elég nagy baj lehet, ha ilyen merül fel benned. Persze vannak spec. esetek, de ahhoz bővebb leírást kéne adnod.
2012. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ kikéri a választást. Ha a szüleim azt mondják vagy mi vagy ő akkor a párom választom, mert a szüleim ezek szerint nem szeretnek annyira, hogy elfogadják a választásom, megbízzanak bennem stb. Ugyanez fordítva is érvényes
2012. aug. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%
Nem lehet választani. Nem is ugyanaz a kategória. Nyilván az adott pillanat döntené el, de soha senki ne kerüljön oda, hogy ilyen döntést kelljen hoznia!!
2012. aug. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%

12 eve elek boldog hazassagban a ferjemmel,ket gyermekunk van.Nagyon jo a szuleimmel is a kapcsolatom/kapcsolatunk,mert a ferjemet a szuleim nagyon szeretik es o is szereti oket.

Nekem a csaladom fontosabb,a gyerekeim miatt.

Nekem a szuleim tanitottak anno,hogy mindig elore tekintsunk az eletben.Mert a gyerekek a jovo,es ez igy van. Az en szuleim olyanok,ha beleesne valamelyikuk a folyoba es a ferjem is,akkor ok a ferjemnek segitenenek abban,hogy elobb ot szedhessem ki,es ok nem is nyujtanak a kezuket segitsegert. Mert vannak meg ilyen emberek.Minden tiszteletem a szuleime,de a parom es a csaladunk szamomra fontosabb.

2012. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%

Férjem, szülők.

Mert a férjem a családom már, vele fogom az életemet leélni, nem a szüleimmel.

Persze,hogyha a kislányom is benne lenne abban az elméleti folyóban, akkor őt húznám ki először (ez egyértelmű)

2012. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
utolsoval érték egyet,ebben nem lehet dönteni..a leírt szituban az adott helyzet adná,mérlegelve,h kit érek el könnyebben,gyorsabban,stb.ha gyerek lenne ott,akkor egyértelműen őt mentem(nem csak a sajatomat)viszont úgy általában az életben nem rangsorolok,ugyanolyan fontosak a szüleim,a tesom,a gyerekem,a férjem,de meg anyosek is,egyszóval az egész csaladom..nincs lista mindegyikuket ugyanúgy,de mégis máshogy szeretem.
2012. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
A Párom. De csak mert a szüleimben sajnos nagyot csalódtam. De ettől függetlenül szeretem Őket, és megszakadna a szívem, ha történne velük valami. Mondjuk azt nem értem mikor azt írja valaki hogy neki a családja a fontosabb és itt a férjére, gyerekére gondol. A szülők szerintem ugyanannyira a családja valakinek. Végső soron belőlük van.
2012. aug. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

A párom nem tud úszni, anyukám igen. Akkor kit húznék ki? :)

Amúgy meg azt mondanám, fogják meg egymás kezét. és egyszerre a partra vonszolnám őket.

2012. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Férjemet mert nem tud úszni, a szüleim meg igen.

más körülmények közt lehetetlen a választás

2012. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!