Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik nem laknak otthon!...

Akik nem laknak otthon! Mennyire hiányoznak nektek a szüleitek?

Figyelt kérdés
Nekem a szüleim meghaltak, ők nyilván máshogy hiányoznak már sajnos, de a nagymamám nevelt 13 éves korom óta. Együtt lakunk, de ha reggel elmegyek itthonról és nem beszélek vele napközben telefonon, csak délután találkozunk, hiányzik. El sem tudom képzelni hogy ne lakjunk együtt, vagy pl idegesítene a tudat hogy egyedül lakik valahol mi van vele stb. Pl ha megyek majd nyaralni 1 hétre, már most rossz rá gondolni hogy hiányozni fog...Pedig már nem si vagyok gyerek :/
2012. jún. 4. 22:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Én pl nem bírnám hogy egy héten egyszer látogassam meg vagy ilyesmi. Amíg éltek a szüleim addig mondjuk havonta találkoztunk, de azóta annyira ragaszkodom hozzá...
2012. jún. 4. 22:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Már régen felnőttem, kb. heti 1x beszélünk telefonon, de elvagyok nélkülük.
2012. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy jó néhány éve nem élek a szüleimmel, de mivel egy városban lakunk, ezért három-négy naponta mindig találkozunk. Egyetemista éveim alatt sokszor hetekig nem mentem haza,csak telefonon kommunikáltunk, így ehhez képest ez még gyakorinak is mondható. Nem azt mondom ,hogy nem hiányoznak, de nekünk már ez a megszokott. Persze, ha bármi történne, akkor kocsival 10 perc alatt náluk vagyok.
2012. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lassan 4 éve költöztem el, 250 km-re. Minden nap telefonálunk, sokszor fél-egy órát is beszélgetünk, vagy van amikor többször is hívjuk egymást egy nap. Nekem ez így jó és természetes :-) 24/L
2012. jún. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Problem? ***** válasza:
Napi szinten telefonálunk 20 vagyok de teljesen jó így nem szokott hiányozni anyám.
2012. jún. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!