Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akit egyedül nevelt fel az...

Akit egyedül nevelt fel az anyukája, annak nem volt unalmas az élete?

Figyelt kérdés
Ja és testvére sem volt, olyanok válaszát várom. Köszi!
2012. aug. 1. 10:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Sokat unatkoztam, de nem amiatt , mert anyukám egyedül nevelt. A testvér hiánya inkább szerepet játszott ebben.
2012. aug. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt testvérem, kettő is, de nagy volt a korkülönbség, így már 6-7 évesen egyedül maradtam, mert ők elköltöztek. Apám lelépett, mikor 5 éves voltam, azelőtt Anyukám háztartásbeli volt, így azonban munkába kellett állnia ismét. Nagyon sokat voltam egyedül, főleg, hogy Anyukám hol délelőttös, hol délutános volt. Sokszor töltöttem egyedül az éjszakát is, a tesóimat sem lehetett megkérni, hogy vigyázzanak rám, pedig a nővérem 1 utcányira költözött csak el a pasijához.

Nekem az iskolán kívüli szakkörök, különórák segítettek, akkor még nem voltak annyira drágák, mint most. Aerobic, színjátszókör, énekkar, cserkészet, készségfejlesztő tanfolyam. Minden napra jutott valami. Nagyon sok tanulmányi versenyen is részt vettem. Hétvégéken reggel mesét néztem a tévében (fülhallgatóval, hogy Anyu hadd pihenjen), aztán átmentem valamelyik barátnőmhöz, vagy a kertben játszottam.

Unalmasnak nem mondanám, ami rossz volt, az a sok egyedüllét.


21/L

2012. aug. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Kösz, hát ezek fantasztikus kilátások : (
2012. aug. 1. 10:45
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak barátaid, nem lesz olyan rossz. :)
2012. aug. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De nincsenek.
2012. aug. 1. 10:48
 6/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Válnak a szüleid?
2012. aug. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

apa nélkül nőttem fel.

volt egy pót apám,de megkeserítette az életünket anyával.

mind1.

Tesóm az van,de 21 év a korkülönbség,így hát egyedül maradtam:) de barátkoztam,így nem volt annyira unalmas az élet."annyira..."

2012. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Anyu egyedül nevelt, tesóm nincs. Sokat olvastam. Biciklizni jártam. Kézimunkáztam (keresztszemes). Sudokuztam, keresztrejtvényeztem. Regényeket írtam. Nem unatkoztam.
2012. aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

3 éves voltam, mikor apám elhagyott minket, így anyám egyedül nevelt fel.Meg volt egy nagymamám is, de nála sulis koromtól kezdve csak hétvégéken meg iskolai szünetekben voltam.Tesóm nem volt.Sőt, még a szomszédban sem volt kisgyerek.Szóval, csak a sulis barátaim jöhettek később számításba.Sokat voltam egyedül és mivel nagyon félős gyerek voltam, ez elég rosszul érintett.Néha magányosnak éreztem magam, de akkor még nem tudtam, hogy ez a rossz érzés a magány miatt van...

Testvért sosem hiányoltam, nem voltam egy gyerekszerető tipus.Végül is ebbe nőttem bele és egy magamnak való ember lett belőlem.

2012. aug. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mennyi idos vagy, es hogy alltok anyagilag, de azert javasolnek egy dolgot. Mikor a szuleink szetmentek edesanyam rengeteget tulorazott, vallalt plusz munkat. Bar mi ketten vagyunk a hugommal, akkor eppen tul soknak tunt a korkulonbseg, es nem tudtunk ellenni kettesben. Igy anyukam ugy dontott, hogy a hugom kap egy kutyust. Orokbefogadtunk egy kistestu kutyat, es mivel panelba elunk, sokszor le kell vinni setalni, meg hat rengeteget kell foglalkozni vele, es ez lefoglalja a hugom rendesen:)

Szerintem ez nagyszeru otlet volt anyukamtol, hisz tulajdonkeppen szerzett egy ugy, szereto ''tarsat'' a hugom melle.

Esetleg ezt probald megbeszelni anyukaddal. Vagy ha kutya nem, akkor cica, nyul stbstb.

2012. aug. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!