Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim éreznek egymás...

A szüleim éreznek egymás iránt még valamit? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és van egy 12 éves öcsém is, együtt élünk a szüleinkkel tökéletes boldogságban.Az a problémám, hogy már régóta észrevettem, hogy a szüleim nagyon elhidegültek egymástól...(anyuval beszéltünk is erről, úgy hogy nem csak vaklárma)Néha úgy érzem, hogy csak miattunk vannak még együtt.Nagyon szeretem őket, de ez annyira elkeserít, hogy annyira imádták egymást meg minden és hogy elhidegültek egymástól...Én már néha azon is gondolkozom, hogy nem akarok így járni nekem nem kell inkább férj.Hisz nem azért élünk, hogy szerelmesek legyünk valakibe akit örökre szeretünk és ő is viszont és BOLDOGAN alapítsunk családot, majd még nyugdíjas korban is szeretjük egymást halálunkig???!!!Ha ez nem így van mégis mi értelme van a szerelemnek??
2012. júl. 31. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
idefigyelj kislány, ez az állapot mindenkivel megtörténik. elmúlik a szerelem és a házasságok legtöbb %-ában csak a gyerekek miatt vannak együtt..sőt, a megcsalás szinte szokásos dolog, főleg a pasik részéről. a szerelem elmúlik,hiszen csak egy kémiai reakció, megmarad a szeretet, de az nem mindenre elég..ha nem törődnek egymással, hanem csak dolgoznak és gyereket nevelnek akkor annyi is az egésznek. egymás mellett fognak élni DE nem együtt. ne álmodozz nem tündérmesékben élsz.
2012. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van az a kor amikor már nincs szerelem csak szeretett. Szereti mert ő szült neki gyereket, ő várta otthon munka után meleg étellel. Ez teljesen normális.
2012. júl. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ennyi???És mit csinálnak ha már kirepülünk a fészekből és nem tudnak velünk foglalkozni, akkor újra "összemelegednek"???
2012. júl. 31. 21:17
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez olyan sz@r dolog.... inkább nem lesz férjem ...
2012. júl. 31. 21:18
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ennyire gyerekes, ilyen az élet. Olyan nincs, hogy 70 évesen is ugyan úgy szeretik egymást mint 20 évesen.
2012. júl. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nem ti vagytok a baj,hanem az érzések és az idő.

egyszer minden elmúlik és most az a fontos,hogy titeket felneveljenek, nektek mindent megadjanak. nem sok olyan házaspár van akik örök életükben szeretni fogják egymást..

a férfiak meg alapból máshogy működnek..nekik nem az érzések és a "fészekrakás" a legfontosabb, hanem más dolgok is..biztos érted mire gondolok.

nézd meg a szerelempróba c. filmet.

2012. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Menjetek el az öcséddel pár napra a nagyihoz (lehetőleg a hétvége is beleessen). Így tudnak egymással foglalkozni:)

Beszéld meg anyuddal előre, hogy akkor készüljön így, hódítsa meg újra apukád.

Egy kapcsolatért tenni kell, rengeteget, nem úgy megy, hogy csak élünk egymás mellett, és szeretjük egymást. Kellenek közös programok, beszélgetés, de ez baromi nehéz lehet, ha az ember belefásul a mindennapokba.

Ha jó a kapcsolatod anyukáddal, beszéljetek össze, hogy vegyen valami csini ruhát, meg hasonlók!:)

17L

2012. júl. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De olyan rossz nézni mennyire elhagyták magukat miattunk mint belsőleg mint külsőleg...Bűntudatot érzek, mert nagyon nagyon szeretem őket és nem akarom, hogy eldobják az életüket miattunk...:/
2012. júl. 31. 21:39
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem miattad nem szeretik egymást, hanem mert már az elmúlt 20 évben is ott voltak egymásnak és egyszerűen megszokták.

Hány évesek a szüleid?

2012. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
40 mindeggyik
2012. júl. 31. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!