Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesapám megtilthatja hogy...

Édesapám megtilthatja hogy kimenjek édesapám sírjához?

Figyelt kérdés

46éves nő vagyok, sajnos munkám nincs így szezon munkám van, ami csak nyáron lehetséges!

Édesanyám márciusban hunyt el, s mivel engem nem tud "kihasználni" ezért engem lesz*r és azzal a nővéremmel van aki támogatja ugyan, de eddig 9évig felé sem ment a szüleimnek, édesanyámmal is haragba váltak el, na és a lényeg hogy 5en vagyunk testvérek na és, a nővérem és az öcsém illetve apám fizette ki a sírkövet én nem, nem is hívtak választani, mert szerintem közösen kellene, a sírkőre is olyan vers van mintha édesanyám beteg lett volna miközben nem is volt az, szóval úgy döntöttem nem pótolok bele! Nekem pénzem sincs rá, sajnos befektetem a házam szépítésébe, mert ugye ráfér és van akinek adjam, nekem sem ad senki! Így hát félek hogy apám megtiltja hogy kilátogassak a temetőbe!Megteheti? Ha ezt fogja mondani mit mondjak neki?Minket édesanyám halála jobban széthúzott!


2012. júl. 29. 22:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ugye csak blöff,hogy 46 éves vagy?
2012. júl. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!