Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért változott...

Szerintetek miért változott meg a párom viselkedése?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk együtt. Még nem élünk együtt, de tervben van. Kezdetben állandóan sms-ekkel bombázott, hívott és élvezte hallgatni a "csacsogásom". (Értem én, hogy az a kezdeti fellángolás volt és tepert értem.) De soha nem mondta, hogy szeret. Nem is nagyon éreztem rajta, hogy annyira mély érzései lennének. Talán 1 év is eltelt, mire kimondta hogy bármennyire is tiltakozott ellene belém szeretett. Most, ha együtt vagyunk számtalanszor elmondja, kedves velem, figyelmes és törődő. Érezteti és mondja is, hogy napról napra jobban szeret és imád. Aztán ha nem vagyunk együtt, és olyan kedve van képes és nem hív fel napokig. Ezt nagyon rosszul viselem. Nem azt várom el tőle, hogy állandóan hívogasson, sms-eket írjon. De az, hogy neki napi egy sms megerőltető, vagy hogy fel sem hív hogy mégis milyen napom volt stb. ..az rosszul esik. Próbáltam vele erről beszélni, de nem érti a problémám. Azt mondja ha 2 nappal előtte közölte, hogy szeret az nem változik és ugyis tudja mit csinálok egész nap. Én is dolgozon ő is, ha valami fontos történik úgyis hívjuk egymást. És szerinte kell nyugi, mert van, hogy egyedül szeretne lenni és akkor fárasztom a telefonhívásaimmal. És szerinte én hisztizek és a semmin veszekszem. Mert persze, ha ő nem keres én már csak azért sem hívom. Aztán amikor jelentkezik úgy csinál mintha semmi nem történt volna és megkapom hogy már "megint mi bajom van"?? És én rázúdítom minden bajomat ami addig amíg nem keresett felgyűlt bennem! Tényleg nagy kérés lenne a párom felé, ha nem vagyunk együtt legalább a nap végén írjon egy sms-t, hogy tudjam minden rendben van vele?

Azt is mondta én is foglaljam el magam és ne mindig vele foglalkozzak. Ne várjak a telefonhívására, sms-ére. Mert néha az már túl sok neki. És értsem meg, van hogy magányra vágyik és ha egy nap nem jelentkezik az még nem jelent semmit. Attól ő még ugyan úgy szeret és ugyan úgy körülöttem forognak a gondolatai.

Mit gondoltok?


2012. júl. 24. 21:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Ma 21:34-es!


Én férfi vagyok, és én is olyan vagyok, mint a kérdező barátja (szerintem sok férfi ilyen). A kapcsolat elején nem előadjuk magunkat, hanem az a természetes folyamat, hogy az ismerkedés során még új a másik, és akkor az emberek gyakrabban beszélnek, mert még ismerkednek. Miután megismeri valaki a másikat, utána teljesen normális dolog, hogy visszakerülnek a dolgok a régi kerékvágásba, és az emberek az egyéb elfoglaltságai, barátai stb. is időt kapnak.

Nem tudom, miért van sok embernek igénye erre a tapadásra meg napi több órás fecsegésre. Egy kapcsolatnak nem ez a lényege, és szerintem unalmassá teszi a kapcsolatot egy idő után. Minőségi időt kell együtt tölteni, nem agyonuntatni a másikat naponta a hétköznapi hülyeségekkel.

2012. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a párod alapvetően ilyen,és ezen sajnos nem fogsz tudni változtatni.Ő igényli a pár nap magányt,az egyedüllétet,Te meg rendkívül ragaszkodó típus vagy.Én is ilyen kis lelkis,ragaszkodó vagyok,és nekem is ilyen típusú a volt barátom.S hogy miért csak volt?Nálunk is abból adódott probléma,hogy más a szeretetigényünk,nekem kevés volt,amit Ő nyújtott nekem érzelmi téren,Neki meg túl sok,amit én Neki.Nézd,ezt a tényt vagy elfogadod,vagy kilépsz ebből a kapcsolatból egy olyan embert keresni,aki ugyanolyan ragaszkodó és érzelmes,mint Te.Én kiléptem,és nem bántam meg.Így mindkettőnknek van esélye boldognak lenni,mert a végén már nem voltunk azok.Pont emiatt a probléma miatt.Én azt hiszem,ti nem igazán illetek össze.
2012. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, te meg picit próbálj kevesebbet fecsegni meg rágódni felesleges dolgokon. Ha élőben is ilyen vagy, megértem, hogy néha idegesíted a barátodat. Ha meg muszáj fecsegned, akkor azt a barátnőiddel intézd el, erre nem mindenkinek van idegzete, megértheted a barátodat. Legyél kicsit toleránsabb vele, vagy az agyára fogsz menni és keres helyetted valami vagányabb csajt, aki nem cuppan rá ennyire. Ezt férfi szemszögből írom.
2012. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
22:52, van akinek erre van igénye, van akinek arra. Ha azt mutatod, hogy te minden napi kommunikációt igényelsz, a másik pedig szintén ilyen igényű, azt hiszi, hogy összepasszoltok. Aztán te leeresztesz, ő meg továbbra is igényelné. Ilyenkor jön az, hogy "miért akarsz megváltoztatni, és nem ilyen vagyok". Jé, tényleg?! Hát ez ugyebár addig nem derült ki. Az emberek nagy része jobbnak és többnek mutatja magát a kapcsolat elején, utána egyik vagy mindkét fél részéről jön a pofára esés. Nem kell megjátszani a napi kommunikációt, ha nem olyan vagy és akkor nincs meglepődés hogy a másik miért akarja, hogy naponta felhívd. Elég logikus.
2012. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ja és ezt hívják úgy, hogy ellaposodik a kapcsolat. Először nyomulnak egymásnak a felek, aztán szépen leülnek, mert már célt érnek. Olyankor jönnek ide kérdést feltenni, lépnek félre, vagy keresnek valaki mást.

#14

2012. júl. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
23%
Micsoda nagy problémák vannak itt kérem szépen,micsoda tragikus események vannak a kapcsolatodban...
2012. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát értem is a barátod, meg nem is. Ha tudja, hogy neked fontos, erőt vehetne magán naponta egyszer 1-2 percre, hogy felhívjon. Még akkor is, ha szüksége van levegőre és térre a kapcsolaton belül. Nekem is rosszul esne, pedig megértem a térigényt is, stb... Önző hozzáállásnak tartom részéről. Ellenkező esetben ő sem biztos, hogy mindig értené a viselkedésedet, és a hétköznapokban szükség van arra, hogy egy hullámhosszon mozogjatok, van elég más gond is az életben.
2012. júl. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Kedves többiek. Az oké, hogy ilyen, de mi lesz akkor, ha összeházasodnak és együtt fognak élni? Akkor csávó lelép pár napra?

Mi a párommal mindennap beszélünk, mert nem látjuk minden nap egymást (pedig együtt élünk). Még ha csak annyit is, hogy mi újság.

2012. júl. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
miért ne léphetne le pár napra? ha együtt él 2 ember akkor csak egymással lehet? ez marhaság!! mi házasok vagyunk 3 gyerekkel és mai napig lelépünk legalább évente 1-2x külön is pár napra. mert kell!! egyedül,vagy barátokkal,de kell!!
2012. júl. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#19: Nem mindegy, hogy évente 2x, vagy 2 hetente 1x.
2012. júl. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!