Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért változott...

Szerintetek miért változott meg a párom viselkedése?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk együtt. Még nem élünk együtt, de tervben van. Kezdetben állandóan sms-ekkel bombázott, hívott és élvezte hallgatni a "csacsogásom". (Értem én, hogy az a kezdeti fellángolás volt és tepert értem.) De soha nem mondta, hogy szeret. Nem is nagyon éreztem rajta, hogy annyira mély érzései lennének. Talán 1 év is eltelt, mire kimondta hogy bármennyire is tiltakozott ellene belém szeretett. Most, ha együtt vagyunk számtalanszor elmondja, kedves velem, figyelmes és törődő. Érezteti és mondja is, hogy napról napra jobban szeret és imád. Aztán ha nem vagyunk együtt, és olyan kedve van képes és nem hív fel napokig. Ezt nagyon rosszul viselem. Nem azt várom el tőle, hogy állandóan hívogasson, sms-eket írjon. De az, hogy neki napi egy sms megerőltető, vagy hogy fel sem hív hogy mégis milyen napom volt stb. ..az rosszul esik. Próbáltam vele erről beszélni, de nem érti a problémám. Azt mondja ha 2 nappal előtte közölte, hogy szeret az nem változik és ugyis tudja mit csinálok egész nap. Én is dolgozon ő is, ha valami fontos történik úgyis hívjuk egymást. És szerinte kell nyugi, mert van, hogy egyedül szeretne lenni és akkor fárasztom a telefonhívásaimmal. És szerinte én hisztizek és a semmin veszekszem. Mert persze, ha ő nem keres én már csak azért sem hívom. Aztán amikor jelentkezik úgy csinál mintha semmi nem történt volna és megkapom hogy már "megint mi bajom van"?? És én rázúdítom minden bajomat ami addig amíg nem keresett felgyűlt bennem! Tényleg nagy kérés lenne a párom felé, ha nem vagyunk együtt legalább a nap végén írjon egy sms-t, hogy tudjam minden rendben van vele?

Azt is mondta én is foglaljam el magam és ne mindig vele foglalkozzak. Ne várjak a telefonhívására, sms-ére. Mert néha az már túl sok neki. És értsem meg, van hogy magányra vágyik és ha egy nap nem jelentkezik az még nem jelent semmit. Attól ő még ugyan úgy szeret és ugyan úgy körülöttem forognak a gondolatai.

Mit gondoltok?


2012. júl. 24. 21:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Azt, hogy megértem a barátodat, hagyd lélegezni, ne telepedj rá, mert szakítani fog.
2012. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Az embereknek különböző a térigénye egy kapcsolaton belül. Valaki alkatilag jobban szeret egyedül lenni pár napot, mert nem annyira függ a társától, míg másoknak nincs erre igényük. Nem mindenkinek van igénye rá, hogy minden egyes nap zargassák, szüksége van a magánéletére, ami csak rá tartozik. Én is ilyen vagyok, de ez még nem jelenti azt, hogy nem szeretem a barátomat. Egyszerűen csak igényem van rá, hogy egyedül legyek, és ne lógjanak állandóan a nyakamon.
2012. júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Megértem a barátodat. Teljesen igaza van. Szerintem nem egészséges, hogy ennyire mindeneddel rátapadsz. Nincs valami más az életedben, ami érdekel, vagy amire igényed van, hogy egyedül csináld? Nem kell állandóan leszívni a másik energiáját, másra is igénye van a barátodnak, nem csak rád. Ne telepedj rá és próbáld megérteni, mert ha ezt így folytatod, szakítani fog veled, mert az idegeire fogsz menni ezzel az állandó tapadással.
2012. júl. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%

Csak olvastam és olvastam és mire a végére értem nem tudtam miről szól a regényed, mert olyan unalmas, üres picsogás volt, hogy tökre elkalandoztak a gondolataim.

Remélem érted.

2012. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem éreztem magam tapadósnak, de lehet igazatok van! Mostanában semmi különösebb elfoglaltságom nincs csak a párom! Azon gondolkodok épp mit csinál, miért nem hív stb. Volt egy kis törés a kapcsolatunkban, megingott a bizalmam felé(bár végül kiderült, hogy nem történt semmi csak a rosszakarók szerettek volna szétszedni minket) De azóta csak akkor érzem jól magam, ha ott van mellettem. És az "ellenőrzésem" alatt van. Tényleg nagyon rátelepedtem az utóbbi időben. Muszáj változnom, mert én valójában nem vagyok ilyen!

2012. júl. 24. 21:20
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom is ilyen, bár mi ennek ellenére beszélgetünk minden nap. De ha nem beszélnénk, szerintem azt se bánná:))

Ő is olyan, hogy simán elfoglalja magát, akkor jól érzi magát, ha vele vagyok, amúgy meg egyedül is jól elvan.

Sokáig tartott nekem ezt elfogadni, de megtanultam én is elfoglalni magam, és így nem lógok rajta minden nap. Mi minden hétvégét együtt töltünk, és naponta beszélünk 2-3 órát.

De ezt így leírva amúgy én is soknak találom, de ha benne vagyok a beszélgetésben, meg kevésnek tűnik.

Foglald el magad, tényleg, mert ebből nem fog jó kisülni.

2012. júl. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Pendulum92 ***** válasza:
Tényleg illene felhívnia, de ha ő egyszerűen ilyen, akkor nem tudod megváltoztatni, és innen nézve tényleg a semmin veszekszel vele.Próbálj meg önállóan is létezni.
2012. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez ismerős. Én is hisztiztem, hogy miért nem hallok róla pár napig, miért nem keres, miért nem kapok egy SMS-t vagy hívást. Megunta. Már mással jár. :(

De amúgy az az idegeimre megy mikor egy pasi eleinte előadja magát valamilyennek, aztán csodálkozik mikor az ember azt várja, hogy maradjon is olyan...

2012. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%
a barátodnak igaza van.
2012. júl. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonym0117 ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam. Azt hittem nem sok neki, ha külön vagyunk beszélünk. Baj volt. 3 év után szakított, mert úgy érezte, megfojtom! 8 hónapja éltünk együtt. Akármennyire szereted, hagyj teret neki!. :)) 18/L
2012. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!