Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy sok idő után újra találkoztam egy régi ismerősömmel, és összejöttünk :) Én nagyon boldog vagyok és azt hiszem kezdek szerelmes lenni :) Csak van egy kis gond:

ma elmondtam anyának, hogy járunk (utálom ezt a kifejezést), erre Ő ahelyett, hogy örült volna, azt mondta, hogy inkább mással(konkrét személyt mondott) kéne járnom. Akkorát csalódtam benne :( Miért nem tud örülni a boldogságomnak?

18/L


2012. júl. 23. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj az neki nem boldogság, hogy épp szerelmes vagy. Majd ha úgy leszel boldog, hogy már évek óta egy ember mellett, akkor az majd neki is boldogság lesz.
2012. júl. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem azt kérdeztem, hogy szerinted mikor vagyok boldog.
2012. júl. 23. 22:24
 3/7 A kérdező kommentje:

Ja bocsi már késő van, rosszul értelmeztem :)


De neki nem azzal van baja, hogy mióta vagyunk együtt, hanem, hogy nem azzal, akit ő elképzelt. :(

2012. júl. 23. 22:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen figyelmen kívül hagynám annyira felbosszant az ilyen emberi ostobaság. Én biztos nem szekálnám azzal a gyerekem hogy kivel mit csináljon
2012. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Mond el neki, mit érzel! Nem csak annyit kell, hogy "anyu járok vele"! Mond el neki hogy boldog vagy vele!

Lehet nem fog örülni elsőre de ha látja hogy sokat gondolsz rá, naponta elmondod mit csináltatok és hogy milyen jó volt vele ma akkor látni fogja, hogy mégsem rossz az a csajszi! Jólesz ez neki, stb.

2012. júl. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)


(Egyébként én a lány vagyok.)

2012. júl. 23. 23:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt mondanám az anyámnak, hogy felőlem örökbe fogadhatja a kedvencét, rokonként szívesen látom, de a páromat én választom.
2012. júl. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!