Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sértődik meg valaki ha...

Miért sértődik meg valaki ha kérdez valakit és én azt válaszolom hogy "bocsáss meg, de ez nem tartozik rád"?

Figyelt kérdés

Miért kéne kiteregetnem hogy hány kiló vagyok, meddig szopott a gyerekem, milyen a házasságunk?


Főleg unokatestvérem. Jól elpanaszkodik az egész családnak, aztán én vagyok a fekete bárány aki titkolózik.


2012. júl. 23. 10:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem igaz.

Mindenki maga dönti el, hogy mi az a téma, amiről nem akar beszélni.

2012. júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hajrá prúdek ti vagytok a jobbak!
2012. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Azért sértődik meg, mert ez elég durva válasz. Igazad van hogy nem kötöd idegenek orrára ezeket a magánügyeket, de máshogy is le lehet szerelni.

"Ezt inkább hagyjuk, elég annyi hogy jól érzem magam a bőrömben!"

"Pont annyi ideig, hogy ilyen szép erős és egészséges legyen."

"Minden rendben, köszönjük."

Vannak emberek akik egyszerűen olyan természetűek, hogy rögtön a legjobb barátjuknak nézik az idegeneket is.

Utána mosolyogsz, kérdezel valamit, és már el is felejették.

2012. júl. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!