Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan sértődik meg és vet...

Jogosan sértődik meg és vet véget a barátságunknak?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. A legjobb barátnőm is. Elvileg mindenben segítjük és támogatjuk egymást... Ő már elég régóta festi a haját szőkére. Nekem volt barna, padlizsán, vörös, sötétbordó, most meg ilyen narancssárgás és anyám azt mondta, hogy vagy barna leszek vagy szőke. Hát ugye alapból barna a hajam és azt már unom, szóval be akartam ujitani és szőkére festeni, de most a legjobb barátnőm (!) megsértődött, mert hogy neki már sokkal régebb óta szőke és most én is be akarom festeni. Ez jogos szerintetek? Kicsit kész vagyok már, mert nem azért festem be, hogy őt utánozzam, hanem többen is azt mondták hogy jól állna a szőke haj, és ki szeretném próbálni... Erre meg megsértődik.

Ez jogos szerintetek?


2009. aug. 29. 14:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
bocsi a szó-, mondatismétlésekért.. :S :D
2009. aug. 29. 14:10
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

barátnőd vetélytársként néz rád, azért nem szeretné hogy ugyanolyan legyen a hajad, hátha neked jobban áll és ő majd elvész a háttérben.

Szóval a legjobb barátság is háttérbe szorul ha egy olyan nő a barátnőd aki elsősorban a pasiknak akar tetszelegni.

Ilyenekből szoktak kialakulni a nagy bajok mikor mindkettőtőknek egy pasi tetszik majd meg...

2009. aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit "kattant" a barátnőd, egy kis önértékelési problémával küzd, és hasonlítgatja magát másokhoz. Lehet, hogy konkurrenciát látna benned, ha te is szőke lennél. :) Ilyenen megsértődni?
2009. aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A 14:14-esnek maradéktalanul igazat adok.
2009. aug. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
gyerekes nagyon.
2009. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hát az biztos hogy gyerekes, de most nagyot csalódtam azért :( mindegy befestem és kész:D
2009. aug. 29. 14:43
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezen megsértődik nem is igazi barátod....
2009. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Én is így jártam, csak nekem volt hamarabb szőke a hajam, de már vissza festettem, és nem sértődtem meg barátnőmre/barátnőimre (mivel ketten is így tettek utána), hogy utána ők is szőkék akart lenni. Mert ha ők szeretnék akkor hajrá, ezért nem fogok senkivel sem veszekedni =) Csak nálunk az a vicc, hogy ők tényleg csak utánzásból festették be, rögtön utánam :S És még így sem sértődtem meg! Szóval nem nem jogosan vett véget a barátságotoknak!
2009. aug. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Biztosan a fejére ejtették a csajt!

Barátnőmmel sose vesztünk ilyenen össze, volt, hogy barna akart lenni, mint én, segítettem neki és egyáltalán nem voltam féltékeny rá emiatt. Inkább örültem, hogy annyira összetartozunk, hogy hasonlítani is akar rám, vagy én ő rá. Ez kölcsönös volt.

2009. aug. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez nem barátnő! Hisztis. Ennyi
2009. aug. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!