Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan sértődik meg és vet...

Jogosan sértődik meg és vet véget a barátságunknak?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. A legjobb barátnőm is. Elvileg mindenben segítjük és támogatjuk egymást... Ő már elég régóta festi a haját szőkére. Nekem volt barna, padlizsán, vörös, sötétbordó, most meg ilyen narancssárgás és anyám azt mondta, hogy vagy barna leszek vagy szőke. Hát ugye alapból barna a hajam és azt már unom, szóval be akartam ujitani és szőkére festeni, de most a legjobb barátnőm (!) megsértődött, mert hogy neki már sokkal régebb óta szőke és most én is be akarom festeni. Ez jogos szerintetek? Kicsit kész vagyok már, mert nem azért festem be, hogy őt utánozzam, hanem többen is azt mondták hogy jól állna a szőke haj, és ki szeretném próbálni... Erre meg megsértődik.

Ez jogos szerintetek?


2009. aug. 29. 14:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%
amúgy hány évesek vagytok?
2009. aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

14-15

am köszi mindenkinek... egyetértek. :D

2009. aug. 29. 15:55
 13/14 anonim ***** válasza:
89%
Lehet hogy ezért lepontozol de miért akarod tönkre tenni a hajad és a fejbőröd? A barátnőd pedig nem barát!
2009. aug. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nem akarlak megbantani, de a korotok, vagyis inkabb, hogy ne legyek serto, a baratnod eletkora mindent megmagyaraz. Sajnos ez egy ilyen korszak az eletedben. De hogy vmi joval is biztassalak, lesz majd meg ido amikor , vissza vagyod a mostani eveidet. Ja es teljesen egyet ertek, az egyik elottem szoloval, hogy ne tedd tonkre a hajad az allando festesel.
2009. aug. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!