Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántottam a húgomat! Mit...

Megbántottam a húgomat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 13 éves húgom.Anyumék elmentek 3 napra,mert az egyik távoli rokon meghalt,és hát illik elmenni a temetésre.Én itthon maradtam a húgommal.Nem nagyon szoktunk veszekedni,de most eléggé megbántottam.Az volt a szitu,hogy mondta,hogy süthet-e valami finomat,erre én mondtam,hogy igen.Szeret sütni-főzni,tud is.Neki látott sütit készíteni,én megkérdeztem mit akar,segítettem neki előkészíteni a dolgokat stb.Bementem a szobámba pont csöngött a mobilom,beszéltem pár percet a barátnőmmel,utána pedig lepihentem,és zenét hallgattam(fülhallgatóval.)Kb.10 perc múlva szaladt fel a szobámba,elvágta az ujját.Fájhatott neki nagyon.Vérzett is eléggé.Mikor megláttam kissé megijedtem,vagy ideges lettem,ő sírt,én meg mondtam neki,hogy hogy lehet ennyire béna,szerencsétlen.Kirohant a szobámból,lement a nappaliba,mire utána értem,már le volt fertőtlenítve,tapasztva.Nem akart velem beszélni,bebújt a szobájába,és azóta csak sír.Nagyon undok voltam vele,de nem akartam,hogy bármi baja essen,csak idegességből mondtam.Már nagyon bánom.

Nagyon jó a kapcsolatunk,csak ritkán veszekszünk,tőlem bármit kérdezhet mindig szívesen válaszolok,nagyokat szoktunk beszélgetni.Nem az a tipikus mai 13 éves lány.(Nem elviselhetetlen,meg semmi ilyesmi.)Nem rohan a szüleinkhez árulkodni...

Hogy engeszteljem ki?

16/L


2012. júl. 19. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk átölelhetnéd és adhatnál neki egy puszit.
2012. júl. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen menj be hozzá,és kérj bocsánatot tőle! Ha tényleg ennyire kis aranyos és normális,ahogy írod,meg fogja érteni! Biztosan ő is megijedt,hogy elvágta az ujját!

Jó testvérkék vagytok... legalábbis ez jön át az írásodból! :) Csak így tovább,az ilyesmi előfordul! Menj és kérj tőle bocsánatot,az a legegyszerűbb! Biztosan meg fogja érteni.

2012. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
vegyél neki egy tábla csokit és kérjél bocsánatot hogy nem komolyan gondoltad, csak megijjedtél, és hogy nem akartad megbántani
2012. júl. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak nagyon megijedt, mert elvágta az ujját és majd később megbékél. Én 20 éves létemre múltkor elvágtam az ujjam, amiből negyed óra után is ömlött a vér, és már majdnem sírva mentem át a szomszédba, h segítsenek már:D Süss neki vmi sütit és kérj bocsánatot, esetleg mondhatod neki, h nézzetek meg együtt egy vígjátékot közben
2012. júl. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Kérj tőle bocsánatot, és ismerd el segg voltál vele, mikor a segítségedre lett volna szüksége.
2012. júl. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írhatnál neki levelet is, és becsúsztathatnád az ajtó alatt...
2012. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szernitem egy jó kis fagyizás, közös biciglizéstől vissza jönne a kedve. :)
2012. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kibékültünk:))

Mondtam neki,hogy engedjen be a szobába.Megmondtam neki,hogy sajnálom,és hogy nagyon szeretem,csak az ijedtség beszélt belőlem.Ő meg sírva fakadt,hogy ő is nagyon szeret engem,és hogy mi lenne vele nélkülem,és annyira sajnálja,meg hogy nem szeret velem haragba lenni.Nem szokott ilyen kis "sírós" lenni,nem tudom mi ütött belé.De nagyon jól esett amiket mondott.Most még nagyobb bűntudatom van.

2012. júl. 20. 19:20
 9/9 A kérdező kommentje:
Bár már tegnap este kibékültünk,csak gondoltam közlöm:)
2012. júl. 20. 19:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!