Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon megbántottam a húgomat!...

Nagyon megbántottam a húgomat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 13 éves húgom.Anyumék elmentek 3 napra,mert az egyik távoli rokon meghalt,és hát illik elmenni a temetésre.Én itthon maradtam a húgommal.Nem nagyon szoktunk veszekedni,de most eléggé megbántottam.Az volt a szitu,hogy mondta,hogy süthet-e valami finomat,erre én mondtam,hogy igen.Szeret sütni-főzni,tud is.Neki látott sütit készíteni,én megkérdeztem mit akar,segítettem neki előkészíteni a dolgokat stb.Bementem a szobámba pont csöngött a mobilom,beszéltem pár percet a barátnőmmel,utána pedig lepihentem,és zenét hallgattam(fülhallgatóval.)Kb.10 perc múlva szaladt fel a szobámba,elvágta az ujját.Fájhatott neki nagyon.Vérzett is eléggé.Mikor megláttam kissé megijedtem,vagy ideges lettem,ő sírt,én meg mondtam neki,hogy hogy lehet ennyire béna,szerencsétlen.Kirohant a szobámból,lement a nappaliba,mire utána értem,már le volt fertőtlenítve,tapasztva.Nem akart velem beszélni,bebújt a szobájába,és azóta csak sír.Nagyon undok voltam vele,de nem akartam,hogy bármi baja essen,csak idegességből mondtam.Már nagyon bánom.

Nagyon jó a kapcsolatunk,csak ritkán veszekszünk,tőlem bármit kérdezhet mindig szívesen válaszolok,nagyokat szoktunk beszélgetni.Nem az a tipikus mai 13 éves lány.(Nem elviselhetetlen,meg semmi ilyesmi.)Nem rohan a szüleinkhez árulkodni...

Hogy engeszteljem ki?

16/L


2012. júl. 19. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Ennyi? Ezzen nem kellene ennyire megbántódni.Bár aranyos hogy ennyire sajnálod.Engeszteld ki valami édességgel aztán majd lenyugszik.
2012. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rosszul esett neki,a nagy fájdalmak közepette.
2012. júl. 19. 16:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Magyarázd el neki,hogy csak az ijedtség beszélt belőled,mond neki,hogy mennyire szereted és nem bántani akartad.Ha enged menj a szobájába és ölelgesd meg:)

Bárcsak nekem is lett volna ilyen figyelmes testvérem:)

2012. júl. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a helyébe inkább boldog lennék, szerintem nagyon jó testvér vagy. :) Egyébként tudom mit érezhet, csak mond el neki, hogy szereted, és nem gondoltad komolyan, csak az ijedtség beszélt belőled.

A bátyám és köztem majdnem 10 év van, a nővérem meg vagy 18 évvel idősebb, szóval nekem majdnem olyan volt, mintha egyke lennék. Igazából ők sose foglalkoztak velem, amiért nem hibáztatom őket. A bátyámmal még viszonylag jó a kapcsolatom, csak hát 2. osztályos voltam, amikor ő már pestre ment egyetemre, most már dolgozik is. Őt alig látom, nővérem pedig már rég elköltözött. Ha összefutunk is az utcán, csak váltunk pár szót...

2012. júl. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Veregesd meg a vállad, mert nagyon jó testvér vagy!

Aztán kérd meg a húgod, hogy olvassa el ezt a kérdést és a válaszokat. :)

Mond meg, hogy megijedtél, hogy baj történt és sajnálod, hogy legorombítottad!

Legyetek mindig ilyen jó tesók! :)

2012. júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kibékültünk:))

Mondtam neki,hogy engedjen be a szobába.Megmondtam neki,hogy sajnálom,és hogy nagyon szeretem,csak az ijedtség beszélt belőlem.Ő meg sírva fakadt,hogy ő is nagyon szeret engem,és hogy mi lenne vele nélkülem,és annyira sajnálja,meg hogy nem szeret velem haragba lenni.Nem szokott ilyen kis "sírós" lenni,nem tudom mi ütött belé.De nagyon jól amiket mondott.Most még nagyobb bűntudatom van.

2012. júl. 19. 23:07
 7/11 A kérdező kommentje:
jól esett,amiket mondott,fáradt vagyok:)
2012. júl. 19. 23:10
 8/11 anonim ***** válasza:

lehet,hogy női problémája volt vagy lesz.

ha érted mire célzok...mert olyankor a nők érzékenyebbek illetve ingerültebbek tudnak lenni.

Örülök,hogy kibékültetek. :)

2012. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen,értem,persze:))))))))))))))
2012. júl. 20. 17:23
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Ennyi? Mi ennél durvább vitákat is lezavarunk, és mégsem problémázunk rajta.
2012. júl. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!