Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon megbántottam a húgomat!...

Nagyon megbántottam a húgomat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 13 éves húgom.Anyumék elmentek 3 napra,mert az egyik távoli rokon meghalt,és hát illik elmenni a temetésre.Én itthon maradtam a húgommal.Nem nagyon szoktunk veszekedni,de most eléggé megbántottam.Az volt a szitu,hogy mondta,hogy süthet-e valami finomat,erre én mondtam,hogy igen.Szeret sütni-főzni,tud is.Neki látott sütit készíteni,én megkérdeztem mit akar,segítettem neki előkészíteni a dolgokat stb.Bementem a szobámba pont csöngött a mobilom,beszéltem pár percet a barátnőmmel,utána pedig lepihentem,és zenét hallgattam(fülhallgatóval.)Kb.10 perc múlva szaladt fel a szobámba,elvágta az ujját.Fájhatott neki nagyon.Vérzett is eléggé.Mikor megláttam kissé megijedtem,vagy ideges lettem,ő sírt,én meg mondtam neki,hogy hogy lehet ennyire béna,szerencsétlen.Kirohant a szobámból,lement a nappaliba,mire utána értem,már le volt fertőtlenítve,tapasztva.Nem akart velem beszélni,bebújt a szobájába,és azóta csak sír.Nagyon undok voltam vele,de nem akartam,hogy bármi baja essen,csak idegességből mondtam.Már nagyon bánom.

Nagyon jó a kapcsolatunk,csak ritkán veszekszünk,tőlem bármit kérdezhet mindig szívesen válaszolok,nagyokat szoktunk beszélgetni.Nem az a tipikus mai 13 éves lány.(Nem elviselhetetlen,meg semmi ilyesmi.)Nem rohan a szüleinkhez árulkodni...

Hogy engeszteljem ki?

16/L


2012. júl. 19. 16:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
De édes vagy ! Nagyon cuki tesók lehettek :)
2012. júl. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!