Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen bántó megjegyzést tett...

Milyen bántó megjegyzést tett a párod a külsődre?

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 07:37
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Exem egyszer beszólt, hogy milyen kicsi a mellem (B és C kosarasat hordok) Napoztam, s ő az egyik haverjával kiröhögött, hogy minek mutogatom magam, ha nincs is mit.Meg hogy egy férfinak nagyobb melle van, mint nekem. Nagyon szégyelltem magam. + állandóan azért cikizett, mert szerinte túl dús a szemöldököm, és hogy borotváljam már le és rajzoljam, mert igy nagyon szőrös vagyok (megjegyzem, mindig is szedtem a szemöldököm)


Aztán egy pasi az első randin elkezdte nekem sorolni, hogy csinos vagyok, meg szép meg minden, csak szerinte sokkal többet kellene tornáznom, egy kicsit a hasamról ledolgozni meg egy kicsit a karomról,mert azok hájasak ( 173 cm vagyok és 55 kg, könyörgöm hol talál hájat?) Nah, itt abbamaradt a randizás. :D

2012. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
"Ne egyél már annyit, mert még jobban felfújódsz!" pedig csak egy kicsi hasam van!
2012. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
63%

Két év alatt eddig csak bókokat kaptam, azt viszont rengeteget. Bár tud objektív szemmel is nézni rám, ha kérem, de alapjában véve gyönyörű istennőnek tart, pedig tök átlagos lány vagyok.

Nagyon szerencsésnek érzem magam.

2012. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

23-as vagyok

Bántó megjegyzést csak egyszer kaptam amúgy "férfitól".

Első randi közben megjegyezte, hogy miért nem járok szoláriumba, sokkal jobban néznék ki.

Nem volt második randi...

2012. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Az egyik exemmel épp vacsiztunk a rokonaival. Erre mikor az ismerős csaj repetázni akart akkor azt mondta h ne egyél annyit mert elhizol mint a barátnőm és vágott egy undorral teli pofát. 1 héttel késöbb szétváltak utjaink. Egyébként sok gonoszat mondott,lelkileg nagyon megrogyantott :/ de ez már rég volt. :)
2012. júl. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

jaa volt még egy vicces pasim:D kezdve ott, hogy szükebb gatyákat hordott, mint én (pedig istenazatyám rám is feszült a saját gatyám:D) és örült neki, hogy gazdag öregemberek másznak rá olaszországban (egyre inkább az derült ki, hogy b*zi ő, csak még magának se nagyon vallja be...) közölte, hogy igénytelenség szerinte az, hogy borotválom!!! a lábam..és nem gyantázom, vagy epilálom.....(sose voltam szörös....mindig leszedtem magamról, csak nem gyantával vagy epilátorral....akkor még a borotva volt kényelmesebb)........és igy ilyeneket:D kicsit sznob volt amúgy is...mit kicsi...jó nagyon...de ezeken olyan jót mulattam:D

23L

2012. júl. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Nekem a hajamat hozzta elő mindig, mert be melíroztattam "Úgy néz ki, mint a kutya szőr" Azóta már nem vagyunk együtt
2012. júl. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
4 éve vagyok együtt a férjemmel, azóta semmi bántó megjegyzést nem tett a külsőmre. Talán egyszer mondta finoman, hogy egy picikét fölszedtem, de az igaz is volt, én is tisztában voltam vele, plusz tudom, hogy attól még úgy is szépnek látott, tehát ezen egyáltalán nem akadtam fönt. Inkább a ruháim és ékszereim közt van, amit nem szeret, azt mindig szóvá teszi, de nem sértőn, inkább viccesen. Mindig érezteti, hogy szépnek és kívánatosnak tart, most, a második terhességemnél feljött rám pár kiló, meg alapból kicsit bálnának érzem magam, de az ő bókjai, simogatásai miatt így is igazi nőnek érzem magam mellette.
2012. júl. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
jaj nekem is mondta egyszer, hogy olyan a hajam mint egy karácsonyfadísz.. bár nem értem miért kivolt engedve.. hosszú fekete hajam van...
2012. júl. 19. 12:25
 30/31 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére olyan nem volt, ami készakarva bántó meg nagyon tuskó lett volna, de néha nem úgy hazsnálja a szavakat, mint más. És többször mondta, hogy asszonyosan nézek ki, asszonyos rajtam a ruha... és mindig kiderül, hogy ő ez alatt a nőiest érti, de én mindig elszontyolodom, mert úgy hangzik, mintha öregnénisen, öregasszonyosan, anyukásan öltözködnék.
2016. nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!