Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen bántó megjegyzést tett...

Milyen bántó megjegyzést tett a párod a külsődre?

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 07:37
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Kérdező, és neked?
2012. júl. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Extől kaptam meg hogy kicsi a mellem,lapos a fenekem,túl nagy a lábam,túl hosszúak a kezeim,és az arcom se tetszhetett neki,mert mindig sminkeléssel cseszegetett./miközben ő 130 kilósra hizott és férfi léttére tele volt terhességi csikokkal)


(Ehhezképest párom ugy tapizza a melelimet,fenekemet mint ha minimum szexistennő lennék,imádja hogy átérem a kezeimmel -tényleg hosszabbak az átlagosnál-,a 39es lábamon imádja a magassarkút,nem dugná el sport cipőbe,és smink gyanánt egy szemceruzával kiemelve a szemem tökéletesnek mond:) )

2012. júl. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon bántó nem volt még hálistennek néha elgondolkozom amikor Bocinak hív (nem vagyok vékony, de dagi sem, de van 3-4 kg felesleg) :)
2012. júl. 18. 08:43
 14/31 anonim ***** válasza:
83%
Nem ér a lepontozás, nem tehetek róla hogy ez engem bánt!!!!!
2012. júl. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Az exemtől megkaptam a piszkafa jelzőt.Tudta jól,hogy nem direkt vagyok ennyire vékony és életemben nem fogyókúráztam.Többek között ez is az oka volt a szakításunknak.
2012. júl. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

már nem tetszem neki, mert híztam...ezt párszor közölte, barátok előtt is, akik hüledeztek...nos hiztam négy kilót...56 kilo voltam kb........a normál sulyom 54 kilo (bazi nehéz a csontom, 167 cm vagyok...tényleg jo alakkal áldott meg a sors...kerek fenék, szép has, jo, ha hizok combra megy, de nem voltam dagadt soha...sőt......51-52 kilo voltam mikor összejöttünk, akkor mást se hallottam mindenkitől, hogy egyek, iszonyat vékony vagyok...sokáig nem ettem rendesen....) aztán persze belátta, hogy nem látott soha csunyának, vagy dagadtnak, csak bántani akart....no mindegy...

a mostani párom, ha kukászacsko lenne a fejemen, és legyek zsongnának körül...akkor is azt közölné, hogy csodaszép vagyok......hát...néha nem reális:D de ez így a jó:)

23l

2012. júl. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém a ruháimat szólja le folyton, szeretek nőiesen öltözködni, és azt mondja, hogy olyan, mintha feltűnési viszketegségem lenne. Ráadásul szerinte giccses, csicsás, öregasszonyos ruhákat hordok.

Ez természetesen nem igaz, gyakran dicsérik az ízlésemet, soha senki más nem szólt be emiatt.

Mostanra már kezdünk kicsit összecsiszolódni, és hihetetlen mértékű boldogságot tudok érezni, mikor azt mondja, hogy tetszik neki a lakkom, vagy valamelyik új ruhám.

Persze ez nem ront semmit a kapcsolatunkon, a lényeg, hogy meztelenül szeressen:)))

2012. júl. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Volt rajtam egy olyan bő nadrág, aminek gumis a dereka és virágmintás. Biztos tudjátok, milyen, csak az enyém nem virágmintás. Meg egy lazább felső. Azt mondta, mostanában kismamásan öltözöm. rosszul esett, mert nem fogok 37 fokban belesülni a testre simuló cuccokban.
2012. júl. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyik exem azt mondta rám férne egy mellnagyobbítás, nem is vagyunk már együtt, az utána lévő párjaim szerint úgy voltam jó ahogy vagyok. (Tényleg nagyon lapos vagyok, de akkor minek kezdett velem?)
2012. júl. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

külsőmre keveset..

de belsőmre arra sokkal többet ..

2012. júl. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!