Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen bántó megjegyzést tett...

Milyen bántó megjegyzést tett a párod a külsődre?

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 07:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy:

"HÖGY NÉZELL KHÍÍÍ???" azaz: "hogy nézel ki?", amikor 8 éve voltunk együtt és én a kopaszodás miatt letoltam full tarra a fejemet, mire megjött a lány.

2012. júl. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
kicsi a mellem, nem elég kerek a fenekem, nem elég feszes a bőröm stb...ott is hagytam
2012. júl. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Ő: fogytál!!

Én: tényleg?

Ő: nem!!!

2012. júl. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy kövér vagyok, meg nagydarab. Nem is vagyunk már együtt.
2012. júl. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
poénból hallottam én már a nagys.ggűtől kezdve nagyorrúig mindent!:) mindig azzal szekál, amivel tudja,hogy épp haragba vagyok magamon! :D
2012. júl. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Ex:

tehén, disznó, bacon stb. 60 kg voltam...


Most a párom semmi ronda megjegyzést nem tesz mivel szeret, és sose mondott még rám rosszat sőt!

2012. júl. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
97%

Hát, bevallom, tegnap én bántottam meg a páromat, amikor finoman rátapintottam, hogy felszedett pár kilót. De muszáj volt, mert a második hamburgert akarta kirendelni vacsira.

Azt mondta, nem esett jól neki. Elhiszem. De az esküvőnk óta legalább 15 kilót hízott, és az egészségét is féltem.

Tudom, a két szülés után én sem úgy nézek ki, mint lánykoromban, de az első után is visszafogytam, meg aztán ő tényleg nem foghatja erre, csak a hihetetlen mennyiségű édességre és ice teára.

2012. júl. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
81%
világéletemben kövér voltam, vagyok és valószínűleg az is maradok....de soha egy bántó megjegyzést sem kaptam a külsőmet illetően a férjemtől! soha!
2012. júl. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
11%
Hogy nekem minden jól áll....ez bánt mert ilyen nincs!!!!ráadásul nem is vagyok szép és csinos....
2012. júl. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
"Úgy öltözködsz mint egy vénasszony" - nem tudta megmagyarázni, hogy is érti ezt, ráadásul másoktól rengeteg bókot seprek be. Később kiderült, hogy már fél lábbal kinn volt a kapcsolatból, egy hónap múlva már nem voltunk együtt. Hálistennek ez volt a legbántóbb beszólás amit pasitól kaptam.
2012. júl. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!