Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet jó párt, és...

Hogyan lehet jó párt, és családot találni?

Figyelt kérdés
Mármint a tesómnak iszonyat mázlija van: a férje egy mintaférj, ő maradt otthon a gyerekekkel ha betegek voltak, főz, mos, takarít. Nem csavarog, nem iszik, nem cigizik, imádja őket. 12 év elteltével is szerelmesek egymásba, van türelme a gyerekekhez. A férj szülei is lányukként szeretik a tesómat, lesik a kívánságait hogy mit szeretne stb. Hogy lehet ilyen kapcsolatot kialakítani?
2012. júl. 14. 22:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
9-es, igen, tudom, nekem is ilyen kapcsolatom van, de az, hogy alapállásban minden tökéletes, nem elég szerintem. Minden nap mindketten azon vagyunk, hogy minél több örömet okozzunk a másiknak, nem csak "beültünk a jóba", aztán ezzel annyi. Sosem volt köztünk még csak összezördülés sem, és nem azért, mert megalkuvók lennénk, hanem mert nagyon összepasszolunk. De ha nem munkálkodnánk azon, hogy mindig a másik érdekeit (is) nézzük, akkor ellaposodna egy idő után.
2012. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!