Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért baj az, ha egy fiú...

Mért baj az, ha egy fiú gyerek apa nélkül nő föl? Akkor homoszexuális lesz?

Figyelt kérdés

2012. júl. 11. 22:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Egy fiú gyereknek mindenképpen szüksége van az apa mintára. Még ha nem is lesz homoszexuális, azok a dolgok nem lesznek meg benne, amire egy férfinak szüksége van, hiszen egy nőtől azt nem tudja megtanulni. Sok társadalmi konfliktus elébe kell néznie...
2012. júl. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
A bátyám apa nélkül nőt fel. Nem nőies, sőt. Tudja, hogy kell férfiként viselkedni, mivel látta, hogy édesanyánk mennyit küzdött.Mind karrierben, mind férjként, mint apaként jól működik. Egyébként a lányok is leszbik lesznek, senki nem lesz homoszexuális, mert csak egy szülője van.
2012. júl. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
69%
Én is apa nélkül nőttem fel. Semmi homokos indíttatásom nem volt soha. Nem tudom miért kéne lennie. Egyáltalán azt sem, hogy milyen logika alapján született a kérdés. A szexuális vonzódás egy belső indíttatás, még csak nem is tanulási folyamat része. Már kis óvodás koromban lázba hoztak a női mellek, gondolom, mert csecsemőként azokat szoptam, és jó érzés társult hozzá. Különben miért érezne lelkesedést egy óvodás minden nemi fejlettség nélkül a női mellek iránt.
2012. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

baj, mert akkor egy szülőnek kell pótolni kettőt. De még mindig inkább apa nélkül, mint egy bántalmazó apával. NEM leszel homokos, nyugi.

A borotválkozáshoz meg felvilágosításhoz meg nem kell apa. Sem a férjemet, se engem nem világosítottak fel egyik szülőnk sem, soha nem is beszélgettek velünk a "tabu"-témáról. Néha hiába van ebből a szempontból apja-anyja a gyereknek...

2012. júl. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

14 Megelőztél,én is ezt akartam írni.

Néha semmi értelme nincs,ha egy gyerek apával nő fel,mert ha az nem foglalkozik és csak bántani tudja,akkor is lehet homokos,vagy ki tudja,milyen lelki sérült.Sokszor jobb apa nélkül.Én összetettem volna a kezem azért,hogy apám hagyjon el minket.Még most is várom,hogy végre örökre megszabaduljak tőle.

2012. júl. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de nem feltétlenül. Ahhoz sok más is szükséges.


Ami a legnagyobb probléma az apa-nélküliségben fiúnál is meg lánynál is az az, hogy hiányzik az apakép, sérül az apa-oldal. Az apa a gyerek számára a Kinti Világ, más mint az anyai ölmeleg.


Sok-sok szakirodalma van annak, hogy mennyi kárt okoz és milyen mélységben az, ha egy gyereknek nincsen apja, de a legeslegrosszabb és legmélyebb kárt az okoazza, ha az anyja birtokló liba, aki "magának szülte".

(Teli van velük a GYK - ők szoktak engem rendszersen lepontozni. Fáj nekik az igazság...)

2012. júl. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
15-ös. Mi a baj apáddal? Te meleg vagy?
2012. júl. 12. 14:49
 18/25 anonim ***** válasza:

Öcsémmel apa nélkül nőttünk fel,elhagyta a családot.Öcsém akkor volt 1 éves,én 6.Most öcsi 20 éves,és köszöni szépen nem meleg,megtanult magától borotválkozni,nem lett semmi hatása annak,hogy két nő nevelte fel.Pedig előtte még nagyapai példa sem nagyon volt,12 éves volt mikor az anyai nagypapánk meghalt,az apai nagyapánk pedig több mint 10 éve nem néz felénk.Tanul,építgeti a jövőjét,jövőre ha végez az iskolában külföldre akar menni.Igaz még nem volt barátnője de majd eljön annak is ideje.Nem iszik,nem dohányzik,abszolút józan életet él.Nagyon büszkék vagyunk rá.

A homoszexualitás pedig nem ettől alakul ki,csak halkan megsúgom.Nem tudom,hogy ezt ki mondta neked,de jó nagy marha volt az biztos.Nem kéne keverni a szezont a fazonnal.Minden attól függ,hogy az anya mennyire találékony a nevelést illetőleg,szerencsére a mi anyukánk nagyon talpraesett,ő tanította meg öcsémet barkácsolni és együtt festették ki a lakásunkat.25/N

2012. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Apa nélkül felnőni nem feltétlenül azt jelenti, hogy egy gyerekkel nem él együtt az apja, mert pl. elhagyta a családját vagy esetleg meghalt. Az a gyerek is apa nélkül nő fel, aki együtt él az apjával, de az egyáltalán nem törődik vele, ne adj' isten még bántalmazza is lelkileg és/vagy fizikailag, és nem teljesíti a kötelességeit, amiket apaként meg kéne tennie. A felvilágosítás pedig igenis egy ilyen dolog lenne, többek között.
2012. júl. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"A szexuális vonzódás egy belső indíttatás, még csak nem is tanulási folyamat része. Már kis óvodás koromban lázba hoztak a női mellek, gondolom, mert csecsemőként azokat szoptam, és jó érzés társult hozzá. Különben miért érezne lelkesedést egy óvodás minden nemi fejlettség nélkül a női mellek iránt."


Izé, a lánycsecsemők is az anyjuk mellét szopják, ők mégse kezdenek a mellekhez vonzódni :D ez logikailag valahol hibás

2012. júl. 13. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!