Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a férjemmel,...

Mit csináljak a férjemmel, aki hitelt hitelre halmoz?

Figyelt kérdés
Nem lehet vele beszélni! Ha nem vok bólogató jános, akkor csak sértődik,pukkad, és úgy viselkedik,mintha az ellensége lennék, nem a társa!

2012. júl. 10. 15:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%
Én ugyanezen oknál fogva fogok elválni. Mi már ott tartunk, hogy engem meg a gyereket a szüleim tartanak el Ne várj eddig!.
2012. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Tudom,sokáig nem jelentkeztem... A következők a fejlemények: ha beleegyezek a hitelbe marad,ha nem elhagy minket. Igaz,először én kezdeményeztem ezt a megoldást,amin rendkívül felháborodott,viszont jelenleg ez az ő véleménye is! Nem is tudom,inkább menne már! Nekem elegem lett belőle! Ha egy sz.. motor fontosabb,mint a család (mert erről van szó).
2012. aug. 1. 18:03
 13/17 anonim válasza:
Mire jutottatok?Megoldódott?
2012. aug. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hát azt nem mondanám,de motor nincs, ő van. Még más dolgokat is meg kell beszélnünk kettőnket illetően,de úgy veszem észre,h ez hosszú folyamat lesz(nem miattam)! Lassan
2012. aug. 28. 19:34
 15/17 A kérdező kommentje:
Lassan haladunk vmi megoldás felé!
2012. aug. 28. 19:38
 16/17 anonim ***** válasza:

Remélem, sikerül kibeszélni magatokból minden kérdőjelet.

Mennyi idős a férjed?

2012. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
34. Nem tudom,h sikerül-e!
2012. aug. 29. 07:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!