Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elegem van, az apám...

Nagyon elegem van, az apám örökké lenéz. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy egy ügyetlen libe vagyok és hiába tanulok úgyse lesz belőlem senki.Már nagyon idegesít,pedig szeretem őt.Nem birok elköltözni,mert nincs rá lehetőségem.
2009. júl. 11. 17:37
1 2
 1/16 anonim válasza:
63%
Hát próbálj meg vele beszélni..vagy ha nem megy,és nem ért meg,akkor próbáld anyukád segitségét kérni,hátha ő megérteti vele,hogy ez neked rossz..amúgy ez valamilyen szinten normális..mert szerintem minden 13-17 év közötti lány megkapja ezt a szüleitől..ezt már énis megkaptam " h nem fogod ugyse vinni semmire"stb.. de ezzel csak jót akar..mert azt hiszi,hogy ezzel ráfog venni a tanulásra..de ez miatt ne keseredj el.. ha látni fogja rajtad,hogy jók a jegyeid szeptempertől meg minden,akkor nem fog szerintem piszkálni:) remélem tudtam segíteni..
2009. júl. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
én már 21 vagyok,csak még sulizok és nem tudok dolgozni mellete hogy elköltözzek
2009. júl. 11. 17:48
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Miért ő mire vitte,tán' miniszter?
2009. júl. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, hogy a szülőket általában leültetni, és ténylegesen jobb belátásra bírni szinte lehetetlen vállalkozás. Sőt, valószínűbb egy újabb konfliktust eredményez.

Tanuld meg megrántani a vállad magadban minden ilyen negatív kritika hallatán. Te még csak 21 vagy, hidd el, neked könnyebb lesz változtatni a felfogásodon, hozzáállásodon, mint édesapádnak. Ha szereted, s majd egyszer úgy is elköltözöl, viseld el ezt tőle még pár évig. Jobb lesz így később a kapcsolatotok is. Szerintem :)

2009. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát,nehéz ügy.Nem tudom egyébként milyen a kapcsolatotok,de szerintem ne ő legyen a mércéd.Magadnak tanulj,ne neki vagy másnak.Szóval azt tanácsolnám,hogy ha ilyeneket mond akkor fel se vedd őket...mert így csak saját magadnak ártasz.Az ember nem tud mindenkinek megfelelni...egyébként meg fel a fejjel és küzd az álmaidért!Én szurkolok neked
2009. júl. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

szerintem gyorsan végezd el a sulit és amint lehet lépj le.

egy fiú ismerősöm neki is azt mondta mindenki hogy nem lesz semmi belőle stb...

gyorsan elvégezte a sulit és elköltözött a barátnőjéhez.

2009. júl. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy könnyű helyzetben. Én is átéltem ezt, sőt még durvább beszólásokat is.

Már bánom, hogy mikor beszólogatott visszaszóltam neki, mert egy idő után tudta, hogy bármi van ezzel csak olajat önt a tűzre.

Ha újra ilyen lenne, annyit mondanék neki, hogy "majd meglátod!" vagy "az nevet, aki utoljára nevet" De semmiképpen ne mutass megbántottságot, haragot. Vedd félvállról, aztán majd leáll.

2009. júl. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én apám is ilyen.

Azt mondja nekem felesleges bármi is mert hülye vagyok de rám még azt is mondja, hogy ronda is és k.rvának se lennék jó. Nem tudom, kérdezem az apukákat, ők azt szeretnék, ha a lányuk a sarkon állna? Mert szerintem ez nem természetes...

Én se tudok még elköltözni, ha van pénzem nekik kell adnom különben ők nem fizetnek be semmit se víz, se áram nem lenne. Mindig kölcsönkérnek aztán sosem adják vissza. Adni meg muszáj vagyok.


Nincs mit tenni, egyik füleden be, a másikon ki. Tényleg nem lehet beszélni, lehetetlen. Ne foglalkozz vele, pár év múlva rendes életed lesz. De ne felejtsd majd el, hogy bánt veled.

2009. júl. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

:) Hadd kérdezzek valamit!!


Akik ilyen cipöben járnak, azoknak az apukája sikeres befutott ember?


Biztos vagyok benne, hogy NEM!


A Válasz, hogy miért csinálják ezt, egyszerü pszihológia,


Azokat okolják a sikertelenségökért akiket szeretnek, mivela fönököt nem küldhetik el a k_urva anyjába mivel akkor megszönne az állásuk!!


Igy vezetik le a munkahelyi streszt, a kilátástalan reménytelen világképüket, a megkeseredettségöket!!


Ez nagyon jó példa lehet mindenkinek!

A megoldás az, ha felhagy mindenki az emo meg goa meg mittomén miylen h_ölye divat B-uziságok vannak még, na szóbval ezekkel a haszontalan tevékenységekkel, és elkezd TANULNI MInt a gép, és ezentul a legfontosabb, hogy EREDMÉNYEKET tegyen le az asztalra, legyen az egy jogsi, vagy egy nyelvvizsga vagy akármi más!! Eznagyon fontos, vagy ugyanolyan megkeseredettek, és reménytvesztett emberekké váltok mint az édesapátok!!

Amint lesz mit femutatnotok, dagadni fog a melle a büszkeségtöl!!!

És ne vesszetek el az oktatás útvesztöiben, a felesleges végzettségek szerzésével, ne hagyjátok hogy behölyitsenek a tanárok, az iskolák!!

Tájékozódjatok a munkaeröpiacról, és tanuljatok piacképes irányokba!!!



Legyen ö az élö példa arra, hogy nem beszélek hülyeséget!!

2009. júl. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ő tanult ember?

Ha nem, akkor talán az bántja, hogy többre viszed majd mint ő vitte és így védekezik.

Ez esetben éreztesd vele, hogy az eszedet és egyébb jó tulajdonságaidat tőle örökölted.

Ezzel talán változtathatsz a kapcsolatotokon, mielőtt elmérgesedik.

2009. júl. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!