Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes temetésre azért mert...

Érdemes temetésre azért mert Portugáliában lesz?

Figyelt kérdés
Nem szívesen megyek el ilyen családi összeröffenésekre de Spanyolországot és Portugáliát mindig is szerettem.
2012. júl. 9. 22:37
 1/6 A kérdező kommentje:

*


temetésre elmenni

2012. júl. 9. 22:39
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Gratulálok. Sok eszed van.
2012. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
de gáz vagy...
2012. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%

Én tuti mennék! Egybekötve egy nyaralással, miért is ne? :)

Te bizonyára úgysem igen ismerted a halottat, az, hogy te jól érzed magad vagy szomorkodsz, olyan mindegy, úgysem támasztja fel.

A szüleid vagy egyéb rokonod, akikkel mennél, meg biztos beleegyeznek, hogy körülnézz, vagy maradjatok még pár napot.

2012. júl. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Nyaralós temetés? Gondolom nem hunyt még el egy családtagod sem, ha ilyen véglény módra gondolkodsz.

Ha ennyire mélyen megrendít ne menj el, mert néhány temperamentumosabb rokon az utazási prospektussal megcsapkod.

2012. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15%
Majd írd meg elmentél-e. Szerintem menj.
2012. júl. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!