Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha lelkifurdalásom van?

Normális, ha lelkifurdalásom van?

Figyelt kérdés

Jó a kapcsolatom a szüleimmel, apukámmal is, bár tőle kiskorom óta félek, mert elég agresszív tud lenni.

Jó ideje vágyom tetoválásra, a szüleim nagyin ellenzik, ezért se csináltattam meg, de most, 20 évesen eldöntöttem, hogy vagyok már annyira felnőtt, hogy megtegyem. Apukám rosszul fogadta, azt mondta, csináljam ha akarom, de sose fogja elfogadni. Az normális, hogy szörnyű lelkifurdalásom van emiatt? Nem akarok lázadozni, mert tisztelem és szeretem a szüleimet, mindenben igyekszem a kedvükre tenni (egyetemre járok, jól tanulok, nem dohányzom, nem iszom, felelősségteljes vagyok), ezt az egyet azonban tényleg nem tolerálják. Mit gondoltok? Nem nagy bűn, ha a saját fejem után megyek ebben a dologban? Nem akarok konok, lázadó fiatalként viselkedni, de sose tudták elfogadni, hogy ilyen a stílusom.

20/L


2012. júl. 8. 14:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Csináltasd meg,ha tetszik.Attól nem fogsz megváltozni.
2012. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szerintem azért 20 évesen tehetsz ekkora "szabályszegést" . ha te szeretnél egy tetkót hát csináltass . az apukád meg egyszer úgy is belefog törődni :)
2012. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

nem szeretnék hálátlan, önfejű, tiszteletlen fiatal lenni, mert mégiscsak a szüleim az egyetlenek, akikre mindig számíthatok. csak sajna túlságosan függök a véleményüktől :/

köszönöm a válaszokat :)

2012. júl. 8. 14:38
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Mással nem tudsz kitűnni a tömegből csak egy ócska, divatjamúlt tetkóval?!

Nem dohányzol, nem iszol... hűha, ez aztán a nagy erény xD

2012. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

fúú, ez aztán az építő jellegű hozzászólás... király vagy :)

ha van némi szövegértési képességed, akkor az lejön a szövegből, hogy NEM arra irányult a kérdésem, hogy mivel tudnék kitűnni a tömegből. köszönöm az értelmetlen hozzászólást mindenesetre :)

2012. júl. 8. 14:43
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
amit apud csinál azt hivják érzelmi zsarolásnak nagyon bevett módszer.. ha a saját pénzedből lenne akkor szerintem csináltasd meg, nem kell elfgadniuk, csak ne szóljanak le érte
2012. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
a saját pénzemből lenne, persze. sajnos még a gondolatát is utálják, anyukám mondja is, hogy de ugye mi nem fogjuk látni, takarni fogod?.. :(
2012. júl. 8. 14:46
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nagyon csúnya ha egy nőn van tetoválás,de ez az én magán véleményem.Szüleid egyértelműen nem szerették volna ha elrontod a külsőd,de,mint írtad rád bízták a döntést.Te döntsd el!
2012. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Semmivel nem leszel több se kevesebb egy tetkóval, neked tetszik akkor csináltasd meg, ebben semmi lázadás nincs, ettől még tisztelni fogod őket, csak épp a saját életedet éled. Ha igazi szülők akkor lefogadják és nem korlátoznak, tulajdonképpen te sem szólsz bele mit tegyenek a testükkel,ez mindenkinek a magánügye és ha nem takarod akkor nem takarod, vagy elfogadják vagy nem. Ilyenkor derülnek ki hogy a szülők igazi szülők e.
2012. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
csináltasd meg elöszőr hennával és ha még mindig akkor igazival igy elfogadják a szüled
2012. júl. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!