Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben mit tehetnék?

Ebben az esetben mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Én a bölcsődében szeretnék dolgozni kisgyermeknevelőként,mint anyukám.Viszont anya kicsi koromtól tanárnak akart.Apa pedig kicsi korom óta mindig elmondja,hogy az ő kicsi lányából egyszer ügyvéd lesz.Én viszont imádom a gyerekeket,imádok pelusozni,játszani velük.A nyáron folyton bent vagyok anya munkahelyén,és rengeteget segítek a gyerekek körül.Egyszerűen imádom őket.Azért nem szeretnék,hogy kisgyermeknevelő legyek,mert azok keveset kerestek.Nem akarok a nővérem nyomába lépni.Ő tanár lett anya miatt.Most meg legyek ügyvéd?Nem,én kisgyermeknevelő akarok lenni.Tudom,hogy korai ezen gondolkodnom,mert még csak 13 vagyok,de már nagyon idegesít,hogy helyettem akarnak dönteni.Volt valaki hasonló helyzetben?Mit tettetek?Mit tennétek a helyemben?

2012. júl. 8. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Váltsd valóra az álmaid, a te életed, a te döntésed.
2012. júl. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az legyél, ami szeretnél, amiben jó vagy, ami érdekel és amilyen munkát el tudsz végezni. A leírtak alapján te nagyon is tudod, mi szeretnél lenni és jó is leszel benne!:)

Amúgy teljesen mindegy, hogy mennyit keresel, ha egész életedben utálni fogod a munkádat.

2012. júl. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!