Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 6 év után is azt mondja, hogy...

6 év után is azt mondja, hogy még nem érzi úgy, hogy el kellene jegyeznie? Hát most mi van?

Figyelt kérdés

Komolyan már én nem bírom ezt az állapotot. Nagyon-nagyon türelmes vagyok ebből a szempontból, nem erőltettem egyszer sem és nem nyígtam egyszer sem azért, hogy eljegyezzen. De most hogy ő már lakást vesz, és össze akar velem költözni. Arról beszél, hogy majd megyünk együtt festeni, meg gipszkartonozni, villanyt szerelni, vakolni stb, kb 1 év lenne és munka után mindennap majd menjek segíteni. Szerintem ez már nem az együtt járunk kategória, ha már komolyan tervezi az életét, akkor a kapcsolatunkat miért nem tervezi komolyabban? Nekem valahogy nem fér össze, hogy 6 év után is még csak barátnő státuszban vagyok és majd menjek neki segíteni.

Mondtam neki ezt, és leh*lyézett. És hogy értesem meg ő még akkor sem érzi úgy, hogy ott tartana a kapcsolatunk, hogy el kéne jegyezzen.

Az egyetlen kifogásolni valója velem szemben, hogy én lusta vagyok, és a lustaságomat találja kivetni valónak a kapcsolatunkban, hogy így majd nem tudunk együtt élni.

Érdekes, biztos tényleg lusta vagyok. Dolgozni járok, 2 rövid műszakban, 2 városba. Mellette most készülök nyelvvizsgázni, sportolok, itthon segítek anyámnak.

Azt mondja, hogy inkább lenne egy dagadt barátnője!!!! aki nem lusta!!! Hát kíváncsi lennék, hogy egyáltalán szóba állna-e egy dagadt ronda nővel, már bocsánat a kifejezésért. Mikor engem is állandóan szekál, hogy foggyál le 50 kilóra! Mikor kb 2 kiló felesleg van rajtam! Szerintetek valós kifogás ez az állítólagos lustaság vagy mi a fene baja van, hogy még 6 év után sem jegyez el? 6 évig kitartottam mellette, soha nem kellett féltékenynek lennie rám, egyszer sem pasiztam, egyszer sem hazudtam hogy itt vagy ott vagyok közben máshol vagyok. Alkalmazkodtam hozzá, alig jártam össze a barátaimmal.

Nem bírom már ezt.



2012. júl. 7. 11:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

Nekünk sem volt eszünkbe az eljegyzés 5 év után. Fontosabb volt hogy közösen vegyünk házat és költözzünk össze. Mi is együtt jártunk oda dolgozni kb 1 évig mire be tudtunk költözni. Ott éltünk már fél éve és minden működött akkor jött az ötlet hogy legyen eljegyzés ez tavaly áprilisban volt. Tavalyi évre az elég volt, de idén már augusztusban házasodunk. Többet már nem akartunk várni.

Mondjuk ez a fogyjál le dolog ez gáz, de viszont míg otthon laktam én sem voltam az a nagy élmunkás. Mármint munkahelyen rendesen dolgoztam, tanulni is mindig jól tanultam, elkezdtem még egy egyetemet levelezőn,főzni is már kis koromban megtanultam de takarításban meg ilyenekben nem nagyon voltam toppon. Mikor elköltöztünk tudtam hogy anyuka már nem csinálja meg helyettem és nagyon érzékeny vagyok a rendre. Megfogadtam hogy nálam mindig rend lesz, na ehhez igyekszem is tartani magam. Még apukám is elismeri pedig a szobám látványa után igen csak kételkedett.

2012. júl. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Mi a szerelmes istennek vagyok lepontozva??? Leírtam a véleményem...hááááát
2012. júl. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"Az a baj, hogy kevésre tartom magam."

Így én is éltem egy kapcsolatban évekig. Azt hittem ennél több nekem nem jár! De nagyon örülök, hogy vége van már, bánom azt a 4-5 évet!!

2012. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!