Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 6 év után is azt mondja, hogy...

6 év után is azt mondja, hogy még nem érzi úgy, hogy el kellene jegyeznie? Hát most mi van?

Figyelt kérdés

Komolyan már én nem bírom ezt az állapotot. Nagyon-nagyon türelmes vagyok ebből a szempontból, nem erőltettem egyszer sem és nem nyígtam egyszer sem azért, hogy eljegyezzen. De most hogy ő már lakást vesz, és össze akar velem költözni. Arról beszél, hogy majd megyünk együtt festeni, meg gipszkartonozni, villanyt szerelni, vakolni stb, kb 1 év lenne és munka után mindennap majd menjek segíteni. Szerintem ez már nem az együtt járunk kategória, ha már komolyan tervezi az életét, akkor a kapcsolatunkat miért nem tervezi komolyabban? Nekem valahogy nem fér össze, hogy 6 év után is még csak barátnő státuszban vagyok és majd menjek neki segíteni.

Mondtam neki ezt, és leh*lyézett. És hogy értesem meg ő még akkor sem érzi úgy, hogy ott tartana a kapcsolatunk, hogy el kéne jegyezzen.

Az egyetlen kifogásolni valója velem szemben, hogy én lusta vagyok, és a lustaságomat találja kivetni valónak a kapcsolatunkban, hogy így majd nem tudunk együtt élni.

Érdekes, biztos tényleg lusta vagyok. Dolgozni járok, 2 rövid műszakban, 2 városba. Mellette most készülök nyelvvizsgázni, sportolok, itthon segítek anyámnak.

Azt mondja, hogy inkább lenne egy dagadt barátnője!!!! aki nem lusta!!! Hát kíváncsi lennék, hogy egyáltalán szóba állna-e egy dagadt ronda nővel, már bocsánat a kifejezésért. Mikor engem is állandóan szekál, hogy foggyál le 50 kilóra! Mikor kb 2 kiló felesleg van rajtam! Szerintetek valós kifogás ez az állítólagos lustaság vagy mi a fene baja van, hogy még 6 év után sem jegyez el? 6 évig kitartottam mellette, soha nem kellett féltékenynek lennie rám, egyszer sem pasiztam, egyszer sem hazudtam hogy itt vagy ott vagyok közben máshol vagyok. Alkalmazkodtam hozzá, alig jártam össze a barátaimmal.

Nem bírom már ezt.



2012. júl. 7. 11:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz ez jó neked. Mármint ez a kapcsolat hosszú távon. Eddig elvesztegettél 6 évet az életedből. Ez az ember nem tisztel és nem szeret téged. És nem azért mert nem jegyez el, hanem ahogy viselkedik, beszél veled. Ez a tulajdonsága az évek során egyre erősebben jön majd elő, a fenekedet elhagyhatod, akkor is csak panaszkodni fog rád.
2012. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem biztosan nem a lustaság áll a háttérben. 6év nem kis idő azért már jogosan várod, hogy haladjon a kapcsolatotok. Vagy nem veled képzeli el ezeket a dolgokat, vagy még egyszerűen nem érett meg az egészre. De ne sértődj meg, de ne éld bele magad semmibe vele kapcsolatban. Nem biztos hogy ő lesz a nagy ő. A legjobb ha leültök ezt megbeszélni. Mert ha neki nem te vagy nem érdemes egymás idejét pazarolni. Itt csak tényleg a megbeszélés segít. Őszintén mond el neki mit érzel, hogy neked ez nem jó. És legyen hozzád ö is őszinte. És majd kiderül. De azért valljuk be. Ez a lustaság elég gyenge kifogás? :) ( pláne, ha nem is vagy lusta) Kívánom neked a legjobbakat! És azért írd meg ha kiderült a dolog.
2012. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%

1. Ha ennyi gondod van vele,akkor minek pazarolod az idődet rá?

2. Az eljegyzéstől nem lesz jobb a kapcsolat. Voltaképpen semmit nem jelent. Továbbra is a barátnője maradsz, továbbra is viselkedhet veled így, nevezhet lustának vagy akárminek. Csak te lelkedet nyugtatná,hogy kaptál egy gyűrűt. Attól még nem lesztek magasabb helyen.

3. Az utolsó pár mondatod egy sértett nő mondatai.

A természeted nem valami kedves ha ismeretlenül is szinte undorral beszél a dagadt nőkről..Csak meg ne lepődj ha mégis lecserél egy duci nőre..

2012. júl. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
65%

A saját jövőjét tervezgeti a saját elképzeléseivel a saját vágyaival nem pedig a közös jövőtöket.

Mellesleg, ha valakit igazán szeretek azt nem darálom le ilyet tahó szövegekkel.

Szerintem is elúszott hat éved de egy szerelmes nőt nem lehet meggyőzni. Tudod te mi lenne a helyes csak nem megy azért vagy ezen az oldalon. Van egy olyan érzésem, hogy még sokáig fogsz mellette nyűglődni egészen addig, míg tényleg kikészít és az egész fiatalságod rámegy. Ez 10 esetből 7-nél így megy. Kevés olyan nő van, aki miután átlátta a dolgokat határozottan a sarkára áll, és intézkedik és csomagol. Bocs.

Talán neki kéne elmondanod, hogy nem úgy viselkedik, ahogy kéne. Ha nem változik akkor tipli.

2012. júl. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
32%

"Azt mondja, hogy inkább lenne egy dagadt barátnője!!!! aki nem lusta!!!"

Nem is tudom erre mit reagáltam volna,de az tuti,hogy kiakadtam volna.Jogosan várod el,hisz 6 év az hosszú idő.

2012. júl. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz olyan férfi felesége lenni,aki nem tisztel? Önbecslésed hol van? Nem a gyűrűt erőltetném,hanem elgondolkonék,hogy hogy beszél velem 6 év után az a férfi,aki az életem párja akar lenni,papírral vagy papír nélkül.Támasztja az elvárásait,te pedig mindent megteszel,csakhogy megkapd azt a vacak gyűrűt.A házasággal sem lesz más semmi,kínlódhatsz,hogy úgy ugrálj,ahogy akarja,hogy 50 kiló maradj,nehogy elhagyjon.Nem tudom mit vársz az eljegyzéstől,de a gyűrű után sem fog jobban szeretni,csak te leszel még szolgalelkűbb az esküvőért.
2012. júl. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Igazatok van!

Esküszöm mindennap elolvasom amit írtatok, és a fejembe vésem!!! Főleg az utolsót!

2012. júl. 7. 12:23
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon jó szándékú válaszokat kaptál, ritka ez errefelé. Még annyit, hogy tovább gondolva, ha valami csoda folytán nem csak eljegyez, hanem el is vesz, egy életen hallgathatod, hogy ha nem tetszik a rendszer, el lehet innen húzni. Mellé még 2 gyerek, és egy életre megpecsételted a sorsodat.
2012. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez ki akarja próbálni, hogy milyen gyorsan tudsz festeni-mázolni, cipekedni. Nem feleség kell neki, hanem házibarom. A szüleinek milyen a viszonya egymással? Talán onnan vehette a példát...Tünj el onnan. Találsz magadnak másikat.
2012. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%
Vagy, ha mégsem lesz házasság, akkor miért is segítettél neki felújítani egy lakást? Sok mindent végig kell itt gondolnod, csak okosan. Tudod, a saját jövőd rajtad múlik.
2012. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!