Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy rokonod kinyomná a...

Ha egy rokonod kinyomná a hívásod, mit gondolnál? Azt, hogy 1. ) nem TUD éppen, vagy 2. ) nem AKAR veled beszélni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 2. 09:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%

Milyen hülye kérdés, már bocsánat :)


Alapeset: NEM TUD.

Ha oka van rá, mert mondjuk összevesztünk, akkor vagy NEM TUD, vagy NEM AKAR.


Szerintem ez evidens, és a többiek szerint is, ahogy látom.

2012. júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igen, szerintem is evidens, de tapasztalat alapján mégsem mindenkinek az. (Én voltam a hívott fél, aki kinyomta.)

2012. júl. 2. 13:44
 13/17 anonim ***** válasza:
Azt, hogy elfoglalt. Órák múlva hívnám vissza, ha el nem felejteném.
2012. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Vagy nem tud, vagy nem akar. Majd kiderül.
2012. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
unokatesómat hívtam az esküvőm miatt, párszor próbáltam, mondom nem tudja felvenni. 2 hét után már láttam, hogy nem akar velem beszélni. Vendéglátós, tehát sokszor próbáltam hívni, mert ki tudja mikor ér rá, de egyszer sem hívott vissza, tehát már nem akart.
2012. júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen elfogadható indok az is, hogy épp nincs kedve. Az, hogy vettem egy mobiltelefont, nem azt jelenti, hogy mostantól az egész világ a főnököm és úgy ugráltat, ahogyan akar. Nekem azért van levéve a hang, mert megszaporodtak az ilyen "unatkozom", "épp eszembe jutottál", "mizújs, reggel óta nem láttalak" és hasonlók, amit ráadásul ha kinyomok, rögtön hív, mert azt hiszi, véletlenül csináltam... Az ilyet visszahívom, ha épp nem főzök, fürdök vagy az ajtón esek be tízkilós szatyorral bevásárlás után.
2012. júl. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig kinyomom, ha nem tudok. Én csak színházban, moziban, egyén ilyen eseményeken vagyok kikapcsolva meg ha megkérnek rá, egyébként pont azért, hogy vészhelyzetben el tudjon érni pl. a rendőrség. De ha egyetemi órán vagyok, metróban vagyok (és semmit sem hallok), vki mással komolyam beszélek, akkor simán ki szoktam nyomni. Aki ebbe nem gondol bele, az sztem nem százas.
2012. júl. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!