Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy rokonod kinyomná a...

Ha egy rokonod kinyomná a hívásod, mit gondolnál? Azt, hogy 1. ) nem TUD éppen, vagy 2. ) nem AKAR veled beszélni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 2. 09:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud
2012. júl. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Alapesetben azt h nem tud.

De el tudok képzelni olyan előzményt, ami után nem akar.

2012. júl. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvalóan azt, hogy nem TUD.

Miért kéne rögtön a legrosszabbra gondolnom? Én is nyomtam már ki a saját szülőmet is, mert épp nem tudtam felvenni, mert mondjuk a főnökkel beszéltem, vagy metrón, zajban ültem, vagy más oka volt.

2012. júl. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Akár nem tud, akár nem akar, joga van eldönteni, mikor veszi fel a telefont. A nem akar sem feltétlenül jelenti azt, hogy haragszik vagy nem szeret, lehet, hogy épp csak rossz a kedve, eszik, mással beszélget stb.


A telefon egy lehetőség, hogy beszéljünk a szeretteinkkel, nem pedig kötelesség. :)

2012. júl. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tud. Ha nem akarna veled beszélni, nem nyomná ki hanem hagyná hogy hívd, s gondolná majd megunod, s majd ha találkoztok megmondja hogy nem hallotta. Vagy felvenné, de hamar lerázna. ;)
2012. júl. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tud és nem akar is nálam azt jelenti, hogy felhívom máskor,esetleg rádobok egy üzit, hogy csörgessen meg, ha ráér :)
2012. júl. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud...
2012. júl. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagyunk haragban, akkor nem tud!

Tegnap apám 5ször hívott. 4szer felvettem, elbeszélgettünk, tudom, hogy magányos, és épp ráértem.

5. ször az egyik gyereket épp fürdettem, mászott volna ki a kádból, a másik már sírt a vacsi után, és akkor csengett a telefon. Hát, kinyomtam... 10 után felhívtam, hogy ez van. Nem haragudott.

2012. júl. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Azt, hogy nem tud. ha valaki rögtön arra gondol, hogy nem akar, az nyilván azért van, mert adott rá okot, hogy esetleg ne akarjon.
2012. júl. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a családban az a szokás, hogy csak akkor fogadjuk a hívást, ha tudunk is beszélni a másikkal. Ha valami miatt éppen nem alkalmas, hogy családi ügyekről beszüljünk, akkor kinyomjuk. Ha a másiknak mégis S.O.S. akkor újra hív és akkor mindenképpen felvesszük. így nincs sértődés és senki sem kerül kellemetlen helyzetbe.
2012. júl. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!