Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van bennem ez a feszülts...

Miért van bennem ez a feszültség a páromnál?

Figyelt kérdés
Ha a barátaimmal, közeli ismerőseimmel, rokonaimmal vagyok, akkor teljesen nyugodt és kiegyensúlyozott vagyok, de ez sajnos a páromnál nem mondható el. Már amikor arra gondolok, hogy találkozni fogunk, keletkezik egy görcs a gyomromban és idegesség lesz úrrá rajtam. Izgulok, vagy nem tudom, mondom ezt úgy, hogy már 5 éve vagyunk együtt és ezt nemrég kezdtem érezni. Főleg ez akkor erősödik fel, ha valami újat csinálunk, vagy valamit már nem mostanában csináltunk és újra kell. Lehet most még attól is ideges lennék, ha együtt kéne ebédelnünk. Mi lehet ez? Szeretem a páromat és megszeretném ezt az állapotot szüntetni!
2012. júl. 1. 13:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de annyira jó lenne megoldani.:( Ma is rám jött.
2012. júl. 4. 15:48
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem szeretnél már férjhez menni? Vagy annyira normális állapot ez az élettárság? Szerintem ez olyan se hús, se hal állapot.
2012. júl. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Újnak/rég nem csináltnak számít hogy ebédelnetek kell?


Látom a kérdés több mint 1 hónapos. Kérdező, sikerült megbeszélnetek?

2012. aug. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!