Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lop az öcsém! Hogy buktassam le?

Lop az öcsém! Hogy buktassam le?

Figyelt kérdés

Már többször is előfordult hogy öcsém lopott a családban, apától,anyától, tőlem is. Ma pl. egy ezresem tűnt el, és már annyira elegem van, hogy egyszerűen nem tudok mit csinálni vele. Most is kérdőre vontam, de semmi, tagad egyfolytában, meg hogy takarodjak ki a szobájából. Reggel mikor hazajöttem egy ezres volt a tárcámba, a táskám a konyhába hagytam én pedig a szobába pakoltam. Öcsém szól hogy elment itthonról, mondom ok.

Délután nézem, sehol a pénz. Azzal védekezik hogy én akkor jöttem haza mikor ő elment, és nem vette el...viszont amég én a szobába voltam, simán elvehette a pénzem.

Legutóbb is akkor tette le a táskám mikor kimentem a konyhába...akkor nem szóltam.Pénz nem tűnt akkor el, gondolom megzavartam...

Mit tegyek? Mindig tagad, sose mond igazat és meglop minket!


2012. jún. 28. 16:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

lány vagy? szólj a pasidnak vagy egy kigyúrt haverodnak hogy verje meg, de komolyan


nem bántanám az öcsémet, végképp nem veretném meg, de ha ekkora gyökér akkor megérdemli


arról nem beszélve, hogy lehet hogy egy hatalmas verés kell ahhoz hogy észhez térjen, lehet az életét mented meg vele

2012. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
76%
Bújj el, hagyd elő a táskád, és mikor elkezd benne matatni, fotózd le a mobiloddal. Ez már bizonyíték.
2012. jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

azt én is tudom hogy bűnöző de már nem bírom elviselni.

amúgy rögtön lekeverne nekem is egy nagy pofont anyuék előtt.

most is hazajött anya mondtam neki, erre azzal jön amit az öcsém is mondott neki, hogy dehát az öcséd itthon se volt akkor...ja...persze és ő ezt honnan tudja mikor dolgozott??? amit tesóm mond neki az a szent.

nekem kb.sosem hisznek, pedig soha semmi gond nem volt vele, már a második egyetemre járok, nem volt sosem rendőrségi ügyem, nem hazudozok. öcsémnek meg még a szaros érettségije sincs meg és hazudik mint a vizfolyás, csoda ha nem kopogtatnak a rendőrök.

jó ötlet lenne a kamerás dolog????

arra gondoltam előtte több napig kinn hagyom és aztán egyik nap bekapcsolom...mikor nem számít rá és bukik a drága

2012. jún. 28. 16:38
 14/25 A kérdező kommentje:

az se rossz.

megoldom az elbújós dolgot.

de nem fotózom videózom, az ellen már nincs apelláta...nem?

2012. jún. 28. 16:39
 15/25 A kérdező kommentje:

a barátom nem ilyen típusú...

amúgy kapott már ilyen miatt, mikor másnak kevert de nem tanult belőle ezek szerint!

2012. jún. 28. 16:40
 16/25 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy ha mégegyszer eltünik pénz a lakásból mész a rendőrségre és feljelented
2012. jún. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
a videó is jó. De maradj elbújva csendben, mert ha rájön, hogy felvetted videóra (telefonnal szerintem kevésbé feltűnő), akkor kaphatsz...
2012. jún. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
A szituáció adott! Hiába, hogy egy családról és a otthonotokról van szó, akkor is a megoldás érdekében meg kell lépni pár dolgot! Ezentúl nem rakod le csak úgy a táskádat, lehetőséget adva ezzel a lopásra, hanem van saját szobád, szobád ajtajára zár, szülők ugyanígy. Mindenkinek legyen meg a kis elszeparált része. Szüntessétek meg a lehetőséget, hogy lophasson, vagy eladogathasson. Nyilván a bűnözés az más, de az már a rendőrségre tartozik! Remélem mi előbb vagy magához tér, vagy lecsukják és megrohad a sitten!
2012. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

igen sztem nagy probléma hogy már egy családban is ilyenek történnek.

és nem az az 1000ft a probléma, hanem az amikor tandíjat fizettem, előtte nap vettem ki 150 ezret és másnap reggel 50 ezer hiányzott.

Na ez a nagy probléma. Amúgy meg bankba tartom, de nem fogok minden egyes percbe bankba rohanni ha pénz kell mert nem megoldás. minimális készpénz pedig kell hogy legyen az embernél sztem...de ha neked a seggedre van kötve egy automata akkor az teljesen más ugye :)

2012. jún. 28. 16:58
 20/25 A kérdező kommentje:

igazad van, nem szabad semmit elől hagyni.

de legutóbb az ablakon jöhetett be mert az ajtó be volt zárva, az ablak meg ebbe a melegbe nyitva volt. redőny pedig szellősre volt engedve, amit simán feltolhat úgy hogy befér...

akkor is tűnt el pénzem...

2012. jún. 28. 17:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!