Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hisz bennem?

Miért nem hisz bennem?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és vannak terveim, és nem is olyan elérhetetlenek. Nem vágyom sokra. De mikor ezeket elmesélem az édesanyámnak nem hisz bennem, hogy megtudom csinálni, és ezek után már én se hiszek magamban, ha ő sem hisz.

Rengeteg dolog után érdeklődöm, szívesen tanulnék, de anya szerint nem vagyok képes rá.

Miért van az, ha végre kitűzök egy álmot magam elé, akkor azt ő tönkre teszi? :(

Senki sincs ki támogasson, magam vagyok csak, de ha senki nem hisz bennem, akkor magam se tudok.

Más édesanya támogatja a lányát 100%-osan.

Mit tegyek? :(


2012. jún. 27. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Bizonyítsd be neki és magadnak, hogy képes vagy rá!!!

Tudom, könnyű ezt mondani,de nem könnyebb,mint azt kijelenteni, hogy mást 100%-osan támogat az édesanyja!

2012. jún. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én anyám is így volt vele. 18 évesen elköltöztem, férjhez mentem, megvalósítottam az álmaimat nélküle. Ne neki akarj megfelelni, hanem saját magadnak, te légy magadra büszke, és majd ő is az lesz rád, max nem vallja be.
2012. jún. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna. Én erőszakosan ki fogok állni az álmomért. Szintén 20 éves lány vagyok.
2012. jún. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudok neked egy jó célt: Elérni a céljaidat akkor is, ha más nem hisz benned.
2012. jún. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az egyetlen egy ember, aki tönkre teheti az álmaidat az nem anyád, hanem te magad. Szerintem hagyd ezt a hisztit és kezdj el azzal foglalkozni, ami az álmod, a megvalósításával. Attól mert anyád nem hisz benne, az még nem lehetetlen. Nem ő fogja eldönteni megvalósul-e vagy sem. Te higgy benne és te tegyél érte, mert más nem tud...

Ez a LÉNYEG!


23/L

2012. jún. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elöttem szólókkal, nekem is ilyen családom van, de én 19 évesen elköltöztem és elértem a célom 23 évesen!!csak ne add fel!
2012. jún. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!