Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom játékfüggő lett és...

A párom játékfüggő lett és érzem, hogy eltávolodtunk azóta, mit tehetnék, hogyan hassak rá?

Figyelt kérdés
Együtt élünk majdnem két éve és nem olyan rég felfedezett magának egy facebookos játékot, ami hosszú órákra a gép elé szegezi, még enni is elfelejt sokszor, azóta fogyott is, így is vékony volt, de most mégjobban látni, hogy felborult az életritmusa. Nincs kedve sehova sem menni és mikor játszik szinte nem lehet hozzászólni. Mit lehetne ilyen helyzetben tenni? Nem agresszív, nagyon nyugodt természet, talán túlságosan is, szóval agresszivitást nem, csak passzivitást vált ki a játék. Mit csinálhatnék?

2012. jún. 25. 01:47
1 2 3
 21/21 szeszfőzde válasza:
Informatikus vagyok. Voltam én is játékfüggő (az előző évezredben), de barátnő nélkül. Nem azért, mert nem tudtam ellenállni neki, hanem mer jobban érdekelt, mint a csajozás... DE, ha azt mondja, hogy nem tud ellenállni a játéknak, akkor gyenge jellem. Valószínű az élet más területein is fog így viselkedni. Szerintem állítsd választás elé, ha nem kompromisszum kész, akkor kalap, kabát...
2012. júl. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!