Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom játékfüggő lett és...

A párom játékfüggő lett és érzem, hogy eltávolodtunk azóta, mit tehetnék, hogyan hassak rá?

Figyelt kérdés
Együtt élünk majdnem két éve és nem olyan rég felfedezett magának egy facebookos játékot, ami hosszú órákra a gép elé szegezi, még enni is elfelejt sokszor, azóta fogyott is, így is vékony volt, de most mégjobban látni, hogy felborult az életritmusa. Nincs kedve sehova sem menni és mikor játszik szinte nem lehet hozzászólni. Mit lehetne ilyen helyzetben tenni? Nem agresszív, nagyon nyugodt természet, talán túlságosan is, szóval agresszivitást nem, csak passzivitást vált ki a játék. Mit csinálhatnék?

2012. jún. 25. 01:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

de ismerős ez a helyzet... amikor együtt voltunk az exemmel, ő is elkezdett egy netes játékot. Mindig azzal nyugtattam magam, hogy majd abbahagyja, hisz nem dolgozik, majd ha dolgozni fog, hanyagolja. Hát nem. Emiatt nem keresett munkát! :D Ő is ilyen volt, passzív, ha kérdeztem tőle vmit akkor nem válaszolt, 2 perc után kérdezte meg h "tessék?" Leszart magyarán. Ultimátumot adtam neki, azt hiszem 1-2 hónapot adtam neki h abbahagyja. Nem sikerüt, szakítottam. Azóta nem is beszélünk.

Szóval én emiatt nem hiszek abban hogy "megjavulnak" az ilyen emberek, ez egy körforgás szerintem. Nem biztos h a ti sorsotok is ez lesz.

22L

2012. jún. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Egy hasonló játékra én is rákattantam, de a férjem is megfertőződött, úgyhogy két hétig csüngtünk rajta (nem FB-s, de a leírás alapján akár ugyanaz a játék is lehet).

Aztán két hét után meguntuk és többet rá se néztünk.

Szakaszosan én is rákattanok ilyen játékokra, de max egy hét után megunom és félreteszem.


Mióta játszik vele?

2012. jún. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Marha egyszerű, közlöd vele, hogy vagy egy rohadt játék fontosabb neki, vagy te és mellesleg az egészsége. Ja a játék, akkor kalap-kabát. Ez függőség, ha felnőtt férfi létére ennyi esze van, akkor maradjon a játszásnál. Az való neki, nem nő.
2012. jún. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ha a játékban nagyobb örömet lel,mint benned...
2012. jún. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
És ilyeneknek van párja,no comment.(micsoda kicseszés :D)
2012. jún. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Igazából megtudom érteni a barátod is, én WOWoztam egy darabig, de az rosszabb volt, hogy volt, hogy egész délutánokat éjszakákig átjátszottam, de amikor komolyra fordult valakivel, aki szintén űzte ezt a borzalmas "hobbit", akkor abbahagytuk. Töröltük a játékot, és azóta sem hiányzik.

Szerintem mindenki letudna róla mondani.

Ezt is biztos kilehet valahogy törölni, mondd a barátodnak, hogy gondoljon a sok elpazarolt órára, amit VELED sokkal jobban is eltölthetett volna.

Ha szeret, biztosan téged választ, ez egyértelmű.

Ha nem, akkor gondoljatok át dolgokat, amik gondok lehetnek. Elfelejti a szexet...? Egy pasi?

Jó a szexuális életetek egyáltalán? Mert ha nem, akkor azt is feldobhatnátok.>> Biztos van egy-két dolog, aminek nem bírna ellenállni, ha újítanál... Vagy ha felvennél valami extrémet.

De ha minden jó, akkor sem szabad hagyni, hogy ezt tovább csinálja, mert ezek a játékok ilyenek.

Ha játszik, előbb utóbb sikerélménye lesz benne, az pedig csak megnehezíti, hogy kitörölje magát arról az akármiről.

Én így gondolom.

2012. jún. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ja, és még valami. Ha annyira fáradt, hogy elfelejti a szexet, akkor a játékra érdekes módon mért van ideje...?

Érdekes pasi lehet...

2012. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
War Commander a játék egyébként. Most is azzal játszik. Mondtam neki most is, hogy már elegem van, hagyja abba, ha kevesebbet fog játszani, akkor fogom simogatni többet akár, de egyre jobban elegem van ebből a mániából és nem lesz jó vége, valahogy akarok hatni rá. Mondta, hogy igazam van és ő is szeretne leállni.Nem tudom mi lesz, fokozatosan akar leszokni.
2012. jún. 25. 19:31
 19/21 A kérdező kommentje:
Ja és majdnem egy hónapja ment ez, azelőtt egy keveset játszottunk együtt Heroes Might and Magickel, de tényleg csak 1-2 órát naponta, de ez már nagyon sok és befolyásolja a kapcsolatunkat és minden egyebet, még az egészségét is.
2012. jún. 25. 19:33
 20/21 anonim ***** válasza:
Odamész és kihúzod a netkábelt akkor.
2012. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!