Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom játékfüggő lett és...

A párom játékfüggő lett és érzem, hogy eltávolodtunk azóta, mit tehetnék, hogyan hassak rá?

Figyelt kérdés
Együtt élünk majdnem két éve és nem olyan rég felfedezett magának egy facebookos játékot, ami hosszú órákra a gép elé szegezi, még enni is elfelejt sokszor, azóta fogyott is, így is vékony volt, de most mégjobban látni, hogy felborult az életritmusa. Nincs kedve sehova sem menni és mikor játszik szinte nem lehet hozzászólni. Mit lehetne ilyen helyzetben tenni? Nem agresszív, nagyon nyugodt természet, talán túlságosan is, szóval agresszivitást nem, csak passzivitást vált ki a játék. Mit csinálhatnék?

2012. jún. 25. 01:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%
Hagyd el,belezúgott a játékba
2012. jún. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:

egy facebookos játéktól ?!

hamar meg fogja unni, aztán újra a régi lesz

2012. jún. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%

Uh, a számítógépes játék valami borzalom... Mi majdnem szakítottunk is emiatt, de az sem zavarta igazán. Imádkozz, hogy megunja, és ne keressen másikat.

Ha kompromisszumképes, akkor beszéljétek meg, hogy akkor minden nap játszik 2, max 3 órát, és utána abbahagyja. Különben nincs szex.

2012. jún. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%

#3


Szex-el zsarolni?Ez annyira szánalmas...

2012. jún. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Tudom, meg is lepődtem magamon, mert én sem csináltam ezt (én sem bírtam volna). De egyszerűen már annyira ellene vagyok ezeknek a játékoknak, ne tudd meg mennyit szenvedtem ezzel.

HA rengeteg megbeszélés után sincs változás, akkor olyan, mintha egy tetves játék fontosabb lenne, mint én. Nagyon rossz érzés.

2012. jún. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
42%
Verd szét egy baltával a számítógépét, a házba meg szereltess fel GSM blokkolót, hogy mobilnet se működjön!
2012. jún. 25. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de olyat azért nem tennék, hogy szétverem a gépet, nem vagyok barbár. Én elmondtam neki, hogy mennyire zavar és ő is beismeri, hogy sokat játszik és szégyelli is, de gyenge, nem tud ellenállni neki. Képes még pihenés közben is felállni és ránézni a játékra, hogy hol tart. Ez olyan játék, aminek igazából nincs vége, interneten lehet játszani másokkal és folyton meg kell védeni a bázisát, egyebeket, meg letámadni másokat, hogy növekedjen a birodalma úgymond. Olyan jó lenne már sétálni, elmenni a csillagvizsgálóba, mert az a mániám, de őt már sehova sem tudom elcsábítani.
2012. jún. 25. 05:29
 8/21 A kérdező kommentje:
A szex-szel zsarolás meg azért kilőve, mert azt is elfelejt szinte és sokszor nagyon fáradt.
2012. jún. 25. 05:30
 9/21 anonim ***** válasza:
Felborult a bioritmusa, és lefogyott? Ha egy FB játék ennyire kikészíti nehogy megfázzon egy klímától mert komoly baj lehet..
2012. jún. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Egy szaros FB játék hogy a fenébe tudná ennyire lekötni? Szerintem valami más van a háttérben. Valami elől menekül.

Még ha a Wow-ra vagy valami nagyon szuper PS játékra kattant volna rá, de FB játékra? Melyikre? Szerintem beszélj vele, én nem tudom elképzelni, hogy ok nélkül köti le annyira. Szerintem valami prblémája van és ebbe menekül.

2012. jún. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!