Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a húgom mindig...

Mit tegyek ha a húgom mindig lehúz mindennel és már bemegy lopni a szobámba?

Figyelt kérdés

állandóan tőlem kunyermál cigit, csokit, sütit amit a saját pénzemből veszek. pedig ő is vehetne magának, kap anyutól és meg is mondtam neki de nem használt.

egy ideje eldugom ezeket meg letagadom hogy vannak, de akkor bemegy a szobámba ha nem vagyok ott és mindent szétfötör. régen ha megtalálta lopott belőle, most már nem a szobámba teszem így nem találja és meg van sértődve.

ha megyünk valahová, mindig otthon felejti szándékosan a pénzét hogy én hívjam meg.

egyszer baromi nagyot égtünk mert elmentünk kávézni és nekem pont annyi pénzem volt hogy a sajátomat tudtam állni. nagyon mérges lettem hogy megint ezt csinálja. megmondtam hogy nem tudom kifizetni, oldja meg és elhúztam (lehet hogy gonosz dolog volt de úgy érzem megérdemelte). bőgve hívta anyut és persze megint én voltam a rossz, gonosz, amiért nem pénzelem Ő Nagyigényűségét.

nagyon elegem van belőle, az aprópénzemet is lopta(mindig forintra számontartom csak ezt ő nem tudja).

most már bankban tartom a pénzem, de nagyon elegem van.

mit lehetne csinálni?


2012. jún. 24. 21:39
1 2
 11/12 vinczem válasza:

Beszélj a szüleiddel, mert valamit nagyon elrontottak a tesód nevelésében. :-(

Ha most képes tőled lopni, mit csinál vagy mit fog csinálni később, idegenekkel?

A tasódnak is éppen ideje lenne felnőni, tiszteletben kell tartania más tulajdonát, és a saját hülyeségéért saját magának kell a következményeket viselnie. (és nem neked pénzelned őt, vagy a szüleidnek kihúzni a csávából).

Jól tetted, hogy otthagytad a kávézóban. Legközelebb mondd meg neki előtte, hogy ma sincs nálad több pénz...

2012. jún. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hugom is pont ugyanilyen. Veszek magamnak valamit, az mindig nála köt ki, és mindig újat kell vennem, mert anya leszid, ha el akarom kérni tőle. Mert nem kell az nekem, van elég pénzem, vegyek másikat belőle, stb... szóval, anya is nagyon jól tudja, de ugyanúgy én vagyok az önző. Bezzeg, amikor anyától vesz el valamit (parfüm, stb...), akkor ő is tudja mondani, de az én helyzetemet nem érzik át. Vettem zárható szekrényt, de sajnos nem mindent tudok ott tartani...
2012. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!