Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem lesz túl nyálas?

Szerintetek nem lesz túl nyálas?

Figyelt kérdés
Vőlegényem ma elutazott 2 hétre Ausztriába, ott dolgozik. Apám holnap megy ki kocsival(ő is ott dolgozik), viszi utána a bőröndjét. Szerintetek nem túl nyálas, ha a ruhái között elrejtek egy szerelmes kis verset? Ő szokott nekem sok szerelmes levelet írni, de nem tudom, hogyan reagálna. Mit gondoltok?
2012. jún. 23. 21:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

[link]


lehetne ilyen kép, hasonló csak modnjuk olyan pózzal, mint amijet Rose fel vesz a titanicba, persze a bizonyos testrészeket takarva a takaróal hogy csak sejteni lehessen hogy nincs ott semmi plusz ruha... a legtöbb fényképezőgépen van idő zár (x másodperc után készít fényképet), és akkor nem kell segitség a képhez, csak egy jó pár kattintás hogy megtaláld a megfelelő beállítást

2012. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
48%

Most komolyan!


Miért lenne nyálas ha ő is szokott szerelmes levelet írni?

"de nem tudom, hogyan reagálna"

mi se

2012. jún. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Istenem, ezt a sok tapló, bunkó embert! Ha valami nem tetszik a kérdésben, ne válaszolj! Senki nem kényszerít erre. Ne itt éld ki magad. 21:58-nak szól
2012. jún. 23. 22:13
 14/19 anonim ***** válasza:
Te vagy tapló, a stílusodból ítélve.
2012. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

21.58as semmi rosszat nem irt..

szerinte nem lenne tul nyálas és mi pláne nem tudjuk hogy reagálna ha te se tudod (elvégre a te párod te ismered)

2012. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Milyen stílus? Én normálisan kérdeztem valamit, te meg bunkó választ írsz. Mondom, ha értelmetlennek tartod a kérdést, akkor ne írj. Ennyi
2012. jún. 23. 22:30
 17/19 anonim ***** válasza:
Mi volt "bunkó" a válaszomban?
2012. jún. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
21:58 ne haragudj. Nem vagyok valami jó formában lelkileg. Mostanában képes vagyok mindenen felkapni a vizet. Édesanyám rákos, és rossz most egyedül itthon.
2012. jún. 23. 22:37
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan írj neki,biztos örülni fog.Esetleg egy közös fotót is tehetnél bele, hogy tudja nézegetni amíg távol vagytok egymástól:)
2012. jún. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!