Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mernétek felvenni kisgyerekkel...

Mernétek felvenni kisgyerekkel 5 milliót hitelre, hogy végre elköltözzetek a szülőktől?

Figyelt kérdés

Önálló élet, igaz közel van a szülőkhöz akikkel bár nincs konkrét nagy probréma, veszekedés de azért a saját ház az saját ház. Ott már ha baszogatni próbálnának én vagyok a jani s mindent megmondok jobban mint ti stílusban mit miért úgy stb de már nem kellene vele törődni.

Most térne vissza párom is dolgozni 3 éves mellöl, reménykedhetünk szerintetek érdemes volna?



2012. jún. 19. 20:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi tavaly vettünk fel 8 évre 4 millát. Addig albérletben éltünk, nem sokkal több a törlesztőrészlet az albérlet és a garázs díjától, amit addig fizettünk. Tettük ezt egy 3 éves kisgyermek mellett, és most újra terhes vagyok. Annyi könnyítés lesz, hogy van egy lakástakarék-pénztárunk, ami jövőre jár le (5 éves volt), ezt rögtön törlesztjük a hitelbe, így kevesebb lesz utána már a fizetnivaló. Nézzetek utána, milyen futamidővel mennyi törlesztővel adnak most hitelt, döntsetek.

Én belevágnék most is. A saját háznál nincs jobb.

2012. jún. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jún. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
vesztek fel nem vezstek fel te döntöd el, de egy jó tanács: deviza hitelben semmikép se gondolkodj!
2012. jún. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!