Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyári szünet kisgyerekkel?

Nyári szünet kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
Hogyan tudjátok megoldani a kisgyerek - alsós, még felügyeletre szoruló- nyári szünetét? Nagyszülő nincs, szabadság majd július végén. 5 hétig hova tegyem? A táborokat én nem tudom kifizetni. :S
2012. jún. 9. 09:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Valami barátnőd?vagy egy idősebb tinilány?
2012. jún. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Bébiszitter, bár ha táborra sincs keret... :/
2012. jún. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Szomszéd néni, osztálytárs?
2012. jún. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nincs senki és a két szép szememért enm is lesz :S
2012. jún. 9. 09:45
 5/29 anonim ***** válasza:

Biztos? Rám a szomszéd néni vigyázott, teljesen ingyen :)


Ha nem ért rá, vagy én utam szegényt, bebuszoztam anya munkahelyére és elszórakoztattam :D Biztos nagyon idegesítő lehettem. Mondjuk én rendkívül önálló voltam, ugyanis bejárós voltam suliba, tehát nálunk ez nem volt gond. Attól függ amúgy, hogy a kisgyerek hány éves.

2012. jún. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan munkahely, ahová bejárhatna.
2012. jún. 9. 09:50
 7/29 anonim ***** válasza:

EGész pontosan hány éves? Oké, hogy alsós, de nem mindegy, hogy 7, vagy 10 éves.


Ha minden kötél szakad: vegyszereket, gázt elzárni, szendvicseket készíteni, egy vagon innivaló és beültetni a tévé elé... Szomszéd telszámát megadni neki, hogy ha van valami, hívja fel.

Velem legalábbis volt, hogy ezt megjátszották (csak nálam a gázt és a vegyszereket nem kellett elzárni) és semmi baj nem történt soha.

2012. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%
Próbáld megbeszélni az osztályából néhány hasonló helyzetben lévő anyukával, hogy egymás gyerekeire kölcsönösen vigyázzatok, amikor szabin vagytok, és persze felváltva vegyétek ki a szabadságot, ne egyszerre! Neked is könnyebb lesz, mert a gyerekek eljátszanak együtt, így szabadabb a napod, amikor nem dolgozol.
2012. jún. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Én nálam ez úgy volt megoldva hogy időnként vagy a szomszéd lánynál voltam aki akkor volt gimis, de volt olyan hogy az unokatestvéremnél voltam, meg 1-2 hétre levittek a rokonokhoz és én ott nyaraltam. Nálunk ez így volt megoldva annak idején.
2012. jún. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
100%
Nincs a környéken valami olcsó napközis tábor? Esetleg az iskolában, vagy valamelyik intézményben. Nálunk mindig volt, bár nem mindig mentem. Akik támogatást kaptak (ingyen ebéd, ingyen tankönyv), azoknak a tábor is ingyen volt, de mivel szinte csak mi nem kaptunk támogatást, 7 ezer forint volt a tábor (napközis). Aztán felajánlották, hogy a tanárok kifizetik, de anya nem engedte.
2012. jún. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!