Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyári szünet kisgyerekkel?

Nyári szünet kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
Hogyan tudjátok megoldani a kisgyerek - alsós, még felügyeletre szoruló- nyári szünetét? Nagyszülő nincs, szabadság majd július végén. 5 hétig hova tegyem? A táborokat én nem tudom kifizetni. :S
2012. jún. 9. 09:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Pedig nyilván pénzt kell rá áldozni. Eddig akár mit írtak, csak azt hajtod, hogy nincs pénz semmire. Oldd meg! Eddig mit csináltál vele, ha 8 éves már nem első osztályos, tavaly mit csináltatok? Nézz szét, rengeteg ingyenes vagy majdnem ingyenes megoldás van.
2012. jún. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Szerintem írd ki a város/falu hirdetéseihez, hogy gyerekfelügyelőt keresel ettől eddig, ennyi órába, ennyi pénzért. Hidd el biztosan jelentkezni fognak még ha havonta adsz 10 500 forintot akkor is. Nagyon sokan vannak akiknek egész hónapra 22 500 forint jut és ezzel még segítesz is rajtuk valamennyire.
2012. jún. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Tavaly nem dolgoztam a nyáron, most igen. A jövedelmem összesen nincs 60ezer forint, abból nehéz lenne heti 10ezret táborra költeni.
2012. jún. 10. 13:37
 24/29 anonim ***** válasza:

Melyik megyében laksz?

Én szivesen segítek, ha a közelben laksz:)

2012. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Bács-kiskun.
2012. jún. 10. 18:42
 26/29 anonim ***** válasza:
Sajna messze, én hajdú bihar:/
2012. jún. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Én is Bács-Kiskun megyéből vagyok, nem mondom hogy minden áldott nap tudnék segíteni, mert nekem is vannak elfoglaltságaim, de ha nem laktok messze én egy-egy napra bevállalom a gyerkőcöt szívesen némi zsebpénzért. (nem várok heti 10-et, csak amennyit mondjuk rászánnál) Persze csak ha nem találsz jobb megoldást. Tavaly nyáron au pairként dolgoztam, némi lövésem van hozzá ha nem is sok és azért ott sem vetett fel a pénz, de jól szórakoztam! :)
2012. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
én nekem anno vot olyan álltalános suliba hogy belehetett vinni az alsós gyereket és a tanárok vigyáztak rá, meg ot elvoltak, kint jáccotak, vagy csináltak valamit, a tanárok úgyis bennt vannak egész júlusba
2012. jún. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Úristen!! Ez az írás borzasztó!! (már mint az előző)
2012. jún. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!