Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Új párkapcsolat 1 éves babával?

Új párkapcsolat 1 éves babával?

Figyelt kérdés
24 éves egyedülálló anya vagyok, a kisfiam 1 éves múlt (az apja nem vesz részt az életében). Van egy új kapcsolatom, 3 hónapja, eddig hetente 1 estét töltöttünk együtt, addig a szüleim vigyáztak a babára. A párom most már szeretné kicsit szorosabbra fűzni a szálakat, többször találkozna velem, persze én is vele. A gond az, hogy fogalmam sincs, hogyan szoktak működni azok a kapcsolatok, ahol az egyik félnek gyereke van. Aki már tapasztaltabb ebben, megosztaná velem, mennyi időt töltenek együtt kettesben és a gyerek(ek)kel hárman, mennyi idő után mutattátok be az új párt, milyen programokat csináltok együtt és egyáltalán, hogyan kezeljem a szituációt?? Nem szeretnék semmit ráerőltetni az új páromra, és persze a kisfiam az első, nem szeretném ha bármilyen negatív tapasztalata lenne amiatt, hogy nekem új kapcsolatom van.
2012. jún. 18. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne parázd túl.A fiad véleménye most még nme mérvadó,mivel 1 évesen még fel sem fogja,hogy ki ez a férfi.Ha kedves lesz vele,akkor a fiad is viszonozni fogja.

A ti igényeitektől függ,hogy mennyi időt szeretnétek együtt lenni és mennyit tudtok megoldani.A közös programnak az is elég,ha elmentek sétálni a kicsivel vagy otthon játszotok vele.

2012. jún. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel a dologgal kapcsolatban nincsen olyan hogy szokás. Úgy csináld, ahogy szerinted a normális, ahogy a párod szeretné, és ahogy látod a kisfiadon hogy ő hogy viseli. Ez rajtatok hármótokon függ.
2012. jún. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8%
Csak ne szülj neki is egy gyereket, mert a féltesók mindig olyan rosszak a nagy gyereknek:(
2012. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

Utolsó. Mi az, hogy neki IS? Azért, mert van egy gyereke? 24 éves, nem 14.


A kérdéséből is látszik, hogy szereti a kisfiát, fontos neki, hogy ő ne érezzen semmi negatívumot amiatt, hogy az anyukájának új kapcsolata van.


És ha szül neki? Bátyám 16 évvel idősebb nálam, és imádjuk egymást, pedig féltestvérek vagyunk.


Kérdező: Úgy csináljátok, ahogy mindenkinek a legjobb. Neked, a kisfiadnak és a párodnak. Sok boldogságot!:)

2012. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!