Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek apa boltjába dolgozni?

Elmenjek apa boltjába dolgozni?

Figyelt kérdés
3-4 napot kéne reggel 8-tól délig. Egy nap 1000 forintot kapnák. Már más nyári munkát is néztem, de az nem biztos, hogy bejön, mert 16 éves kortól lehet csak. Nem igazán vagyok jóba apával, de a pénz meg kellene. 15/L
2012. jún. 18. 14:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Apádnak boltja van és napi EZER forintot akar adni neked?

Van egy olyan érzésem, hogy amint betöltöd a 16-ot elküld majd diákmelóra és kifizetteti veled a rezsirészedet.Pedig gondolom, megengedhetné magának, hogy segít anyagilag.

Hát, nem semmi apukád lehet...

De persze, menj csak, ha gondolod, a szögszámolás nem nagy dolog.És ha csak így jutsz zsebpénzhez, ami elég szomorú, akkor vállald.

2012. jún. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Azért gondolkodtam el rajta, hogy menjek-e, mert elköltöztem már tőle, és azóta egyáltalán nem keres. Most is a papa hívott.
2012. jún. 18. 15:05
 13/17 anonim ***** válasza:
Simán elmennék, legjobb dolog, csak 4 óra, marad másra is időd, lehet kicsit közeledtek egymáshoz.Az élet lehetőséget kínál számodra, amit ki kell használni.Hidd el,én nem nagyon használtam ki,és verem a fejem a falba.
2012. jún. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én simán elmennék. Gondolom nem apáddal kell dolgoznod.

Ha nem vállalod, engem beajánlhatsz. :)

2012. jún. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szögszámolás. Gondolom apukád kitalált valami áll munkát, hogy adjon pénzt is és dolgozzál is érte. Szerintem menjél, ha nem tetszik megmondod neki.
2012. jún. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én elmennék a helyedben 3-4 napot ki lehet bírni egy nap 4 órában, utána meg szabad az egész délutánod. :)
2012. jún. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Vállald el mindenképpen, nem árt ha nem otthon kockulsz, hanem lesz mémi közöd az élethez. Látni, figyelni jó ez az állás is állás.

Akik fikázzák a pénzt nem érik fel ésszel, hogy akár nevelő célzatú is lehet az éhbér.

Menj csak bátran!

2012. jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!