Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan gyozhetnem meg a...

Hogyan gyozhetnem meg a ferjemet, hogy nem akarom bosszubol megcsalni?

Figyelt kérdés

A ferjemnek szeretoje volt egy ideig, megbeszeltuk, tulleptunk rajta, minden rendben van. Tenyleg nem lenne semmi gond. Hihetetlen, de en is bizom benne.

Viszont mostanaban o kezdett el feltekenykedni. Attol tart, hogy bosszubol megcsalom, vagy ha elmegyek sZorakozni, akkor hirtelen elkap majd a hev, esetleg ezentul nem utasitom vissza a kozeledeseket, amiket rendszeresen kapok.

Eddig meg kifejezetten imponalt is neki, hogy vonzo, csinos felesege van, akit sokan megneznek, stb.

Most viszont mar kezdi ez kifejezetten idegesiteni.

Pedig en nem teszek ezert semmit, nem jarok kifejezetten kihivo ruhakban, nem flortolok, soha nem adok pozitiv visszajelzest senkinek, soha nem csaltam meg es nem is akarom.

Foleg nem bosszubol.

Napok ota egyre feszultebb emiatt. Tegnap pl elszaladtam boltba, hosszu volt a sor, tiz perc helyett husz percbe telt es mar hivogatott, a telefonom le volt nemitva, igy sms-t is irt hogy hol vagyok es arra ertem haza, hogy mar indult elem.

A tegnapi kirandulasunk befulladt, mert nyomott lett attol, hogy tiz ferfibol het vegignez rajtam, vagy epp mosolyognak is. (en ugy csinalok, mintha ezt eszre sem vennen, SEMMi jelet nem kuldok vissza senkinek.)

Az esti barati osszejovetel utan pedig azert volt feszult, mert az egyik baratja allitolag egesz este engem bamult szemermetlenul. De konyorgom, ez a pasi mar hat eve igy tesz, pedig szinten soha nem erositettem semmiben, max barati szinten beszelgetunk, vagy meg ugy sem.

Hiaba mondom, hogy bennem bizhat, ahogy eddig is, szavakkal mem nagyon tudom megnyugtatni. Meghallgat, rabolint, hogy tudja, de nem tud a felelmein urra lenni.

Mi lenne a megoldas szerintetek?

Nem baj, ha picit feltekeny, de nem szeretnem, ha ez az allapot sokaig tartana, esetleg durvulna is. Az mar nem tenne jot senkinek.


2012. jún. 17. 21:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Arra is van némi sansz, hogy bűntudata van és úgymond hiányzik neki a büntetés. Hasonló, amikor valaki feladja magát a rendőrségen egy bűncselekmény után, mert csak így nyugszik meg a lelkiismerete.
2012. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
88%
Ez az egyik következménye annak, ha megcsalnak valamit... és ezért is nincs értelme megbocsátani illetve folytatni, mert az egyik fél (de akár mindkettő is) mindig bizalmatlan lesz, tart az újabb vagy éppen a "bosszú" megcsalástól.
2012. jún. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Megmondanám neki, hogy inkább lapítson! Mi az, hogy még ő kezd el gyanúsítgatni??

A másik ami eszembe jutott, hogy megint megcsal és így próbálja elterelni a figyelmed.

2012. jún. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után még ő féltékenykedik?


Csald meg akkor és akkor nem kell többet emiatt aggódnia :D

2012. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

1.Ebben a kapcsolatban nem neked kell bizonyítsál,hanem neki.

2.Ne ő vonjon kérdőre téged,hanem te őt.

3.Ne hagyd már megalázni magad,hát ő tartott szeretőt,és még neki áll feljebb?!Nehogy már neked kelljen megmutatnod,hogy hűséges vagy!

4.Lehet,csak elakarja terelni a figyelmedet.=Ha ő ilyen féltékenyen viselkedik,te biztos nem fogsz szagot.


Én biztos,megnézném,hogy szabadidejében,hol és kivel császkál.Ennek az egésznek nagyon rossz szaga van.De hidd el,hamar rájössz az igazságra,ha megcsal annak van jele.Persze,csak akkor,ha a körmére nézel.Kezdj el tőle okosan,tudatosan kérdezősködni,kellemetlen kérdéseket feltenni neki.Ha kiakad,nem tud válaszolni,össze-vissza beszél stb. akkor ott valami van.Egyébként,én ha egyszer megcsaltak volna nem biztos,hogy megbocsátanék,de ha igen,akkor is figyelgetném,másrészt nem hagynám,hogy azzal alázzanak,hogy engem figyelnek.

2012. jún. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

A 12-es versenyzőt jól lepontozták. Nem értem, miért pedig igaza van. Mit ér a megbocsájtás, ha utána is csak a viaskodás meg? Mit ér az, hogy csinos felesége van, ha amúgy félrek.rogat? Ezért nagyon kár a szívélyes megbocsájtás, semmit nem ér. Hiába vannak nagy remények, egy megcsalás az törés a kapcsolatban. Egy csomó, ami mindig ott marad, nem lehet semmissé tenni, nem lehet elfelejteni, az meg már régen rossz, ha szemet kell hunyni felette.


Milyen kapcsolat már az, ahol az egyik fél félrement, és most még féltékenykedik is? Miért kell folytatni egy olyan kapcsolatot, ahol már azt tanácsolják neked, hogy nézz a körmére, vagy csald meg te is őt?

2012. jún. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Lassan elszámoltat minden percedről, mintha beteges hazudozó lennél. Ne hagyd, ne hogy már te érezd rosszul magad az ő hülyeségei miatt. Tisztázd vele, hogy ha nem fejezi be nem fogod sokéig tűrni ezt.
2012. jún. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ő csalt meg és neked kell bizonygatnod, hogy hűséges vagy....Hogy tudsz így élni?
2012. jún. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

A megcsalastol nem kell tartanom, ebben biztos vagyok. Az a dolog mar le van zarva, ezert is nem irtam errol reszletesebben, volt ertelme folytatni a kapcsolatunkat, abszolut megerte. Nem elek en felelemben, sem szolgalelkukent, ez igy egyaltalan nem igaz. Egyebkent annak a megcsalasnak voltak elozmenyei, az elso donto lepes, ami az eltavolodashoz, kuloneleshez, majd megcsalashoz vezetett epp en kovettem el. Nem, en nem csaltam meg, masrol van szo, es nem, nem vedem Ot, mert nem azzal kellett volna reagalnia az en viselkedesemre, hogy felrelep.

De a lenyeg az, hogy mindketten nagyot hibaztunk, de annyira kiforditott elethelyzetben kovettuk el mindketten a hibat, hogy siman tudtunk uj lappal indulni. Es tenyleg megerte.


Igazabol nem is ertettem, hogy miert jott epp most elo ez a dolog, hogy O feltekeny ram.

Viszont tegnap este osszeallt a kep. A baratnak gondolt pasi ulteti a bogarat a ferjem fejebe. Mondogatja neki, hogy figyeljen engem, biztosan ez lesz a bosszum, csak sokaig varok vele, hogy jobban fajjon. Es hogy O szokott engem latni itt-ott, amikor ferfiakkal beszelgetek es egyaltalan nem vagyok elutasito. (Ebbol egy szo sem igaz.) Azt is mondogatja neki, hogy en mas "kaliberu" no vagyok, mint amilyen a ferjem pasinak es nem-e gondolt meg arra a ferjem, hogy idovel jobbat keresek.

Nekem is mondogatott sokaig ez a pasi hasonlokat a ferjemrol, celozgatott arra, hogy miert bekultunk ki, amikor en jobbat is talalnek, stb. En viszont ezekkel egyaltalan nem foglalkoztam, mondtam neki, hogy ez nem az O dolga, igy idovel mar nem mondott semmi hasonlot.

Sot, azt is elmeselte a ferjem, hogy meg anno epp ez a "barat" volt az egyetlen, aki arrol probalta meggyozni Ot, hogy a szeretovel jobban jarna, hagyjon el engem es legyen szabad, en vigabban lennek nelkule.

Szerencse, hogy leultunk beszelni, mert egy honapja kerult ismet a kozelunkbe ez a "barat", azota vagyunk ismet napi kapcsolatban es a ferjem azota kapja az agymosast tole.

Az biztos, hogy ma lesz egy nagyobb beszelgetesem vele es nem lesz nalunk tobbet szivesen latott vendeg. Az elmult egy honapban alig volt nap, hogy ne ugorjon be valamiert, ezek szerint nem baratkozni jott, hanem rombolni.

Jah, igen, a boltba kiszalados tortenetnel is itt volt, O kezdett el azzal poenkodni a ferjemnek, hogy sokaig vagyok, talan mashova is mentem...

2012. jún. 18. 12:04
 20/23 anonim ***** válasza:

Bejössz a pasinak és szét akar robbantani benneteket?


Mondjuk így már érthető a szitu. Szerintem hanyagoljátok a társaságát, vagy ne vegyétek figyelembe, amit mond.

Furcsa, hogy férfi az illető, a nők szoktak általában így áskálódni.

2012. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!