Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem rosszindulatú...

Hogyan kezeljem rosszindulatú báttyámat?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni! A báttyam egy rosszindulatú ember. Csak a saját érdekét nézi és ha nem tetszik neki vmi egyből el kezd áskálódni a családban. Anyámmal jó a viszonyom mostanában, de ő állandóan a hátam mögött ellenem úszítja. A dupláját keresi mint én és teljesen el van szállva, ha vitázunk olyan dumája van hogy képtelenség őt túlbeszélni. Már teljesen ki vagyok.

2012. jún. 15. 18:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Kérdező: egyébként skorpió a horoszkópja.Önző ember, soha nem segített nekem semmibe.Amikor el voltam adósodva egy forinttal nem volt hajlandó segíteni.Nincs sok barátja,ha egyedül van és szüksége van valakire akkor mézes mázos kedves.Elfelejti hogy amikor ő keveset keresett akkor a családra számíthatott a legjobban.Egyszerűen olyan jól irányítja a hátérből a dolgokat, hogy mindig ő jön ki jól, viszont én mérleg vagyok és jól átlátok a dolgokon.Mivel ő marhára jól keres, anyám egy kicsit mindig az ő pártját fogja, illetve fél is tőle egy kicsit mert nagyon csúnyán tud beszélni ha ideges.Mindenkit elmond mindennek.Kérem ha valaki tud segítsen, hogyan tudnám kezelni, mert teljesen ki vagyok már miatta.
2012. jún. 15. 18:32
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk ne a horoszkópos baromságokból indulj ki. Nem ezen múlik.

Másrészt felnőttek vagytok - gondolom - miért nem nézed levegőnek? Éld a saját életed, ne az övét.

2012. jún. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én az első hozzászólóval maximálisan egyetértek, és a horoszkóp valóban nem mérvadó, én is skorpió vagyok, és tulságosan is jóindulatú és jószívű.
2012. jún. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Volt idő hogy levegőnek néztem, de sajnos ez nem segített mert a hátam mögött szépen áskálódott.Mindenkinek kibeszélt nem kicsit és ez engem eléggé zavar, ráadásul egy házban lakunk szóval ezt elég nehéz megtenni.De köszönöm a válaszokat.
2012. jún. 17. 10:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként még annyit hozzá fűzök, hogy én is túl jó indulatú vagyok.Nem ártok a légynek se, de ezt sokan kihasználják..
2012. jún. 17. 10:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!